ItalWax

ItalWax Parafina kosmetyczna o zapachu Olive 500ml ItalWax Parafina kosmetyczna o zapachu Olive 500ml
Producent: ItalWax
Cena:

24,99 zł

( 1 litr = 49,98 zł )
szt.
zobacz więcej
ItalWax Parafina kosmetyczna Orchidea 500ml ItalWax Parafina kosmetyczna Orchidea 500ml
Producent: ItalWax
Cena:

24,99 zł

( 1 litr = 49,98 zł )
szt.
zobacz więcej
ItalWax paski do depilacji 7x20 100 sztuk ItalWax paski do depilacji 7x20 100 sztuk
Producent: ItalWax
Cena:

14,50 zł

( 1 szt. = 0,15 zł )
szt.
zobacz więcej
ItalWax Pasta cukrowa SOFT do depilacji w puszce 1200g ItalWax Pasta cukrowa SOFT do depilacji w puszce 1200g
Producent: ItalWax
Cena:

49,00 zł

( 1 kg = 40,83 zł )
zobacz więcej
ItalWax Pasta cukrowa SOFT do depilacji w puszce 600g ItalWax Pasta cukrowa SOFT do depilacji w puszce 600g
Producent: ItalWax
Cena:

29,99 zł

( 1 kg = 49,98 zł )
zobacz więcej
ItalWax Pasta cukrowa STRONG do depilacji w puszce 1200g ItalWax Pasta cukrowa STRONG do depilacji w puszce 1200g
Producent: ItalWax
Cena:

49,00 zł

( 1 kg = 40,83 zł )
szt.
zobacz więcej
ItalWax Pasta cukrowa STRONG do depilacji w puszce 600g ItalWax Pasta cukrowa STRONG do depilacji w puszce 600g
Producent: ItalWax
Cena:

29,99 zł

( 1 kg = 49,98 zł )
szt.
zobacz więcej
ItalWax Plum Film Wax 1kg - wosk twardy w granulkach do depilacji bezpaskowej ItalWax Plum Film Wax 1kg - wosk twardy w granulkach do depilacji bezpaskowej
Producent: ItalWax
Cena:

44,99 zł

( 1 kg = 44,99 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl