Artykuły jednorazowe

Artykuły jednorazowe do gabinetów kosmetycznych

Artykuły jednorazowe do gabinetów kosmetycznych takie, jak rękawiczki, maseczki higieniczne, środki do dezynfekcji rąk i powierzchni to podstawowe artykuły, odpowiadające zasadom higieny. Podstawowe wytyczne, które dotyczą pracowników, wykonujących zabiegi zakładają, że powinni oni regularnie czyścić ręce, używać płynu do dezynfekcji powierzchni, dezynfekować ręce oraz nosić podczas zabiegów rękawice i maseczki jednorazowe. Utrzymanie higieny podczas zabiegów jest niezwykle ważne z powodu bezpieczeństwa i ochrony przed chorobami oraz możliwością zarażenia.

Podstawa higieny – artykuły jednorazowe

Klienci gabinetów kosmetycznych zwracają szczególną uwagę na to, czy pracownicy noszą rękawiczki jednorazowe, stosują środki do dezynfekcji. Artykuły jednorazowe dają większe poczucie bezpieczeństwa. W higienicznie czystym wnętrzu nie ulegamy zakażeniu bakteryjnemu lub wirusowemu, które może prowadzić do poważniejszych chorób. Artykuły jednorazowe to także ochrona dla pracowników, którzy w ciągu dnia wykonują wiele zabiegów i są potencjalnie narażeni na kontakt z chorobami. Do dyspozycji dla kosmetyczek i fryzjerek mamy rękawiczki nitrylowe, maseczki higieniczne, a dla klientów podkłady kosmetyczne w rolkach, serwety higieniczne, klapki higieniczne po pedicure i szereg akcesoriów zapakowanych i stosowanych, jako artykuły jednorazowe.

Jakie artykuły jednorazowe wybrać?

W naszym sklepie oferujemy artykuły jednorazowe, które są przeznaczone do pracy w gabinetach kosmetycznych. Rękawice jednorazowe, maseczki higieniczne i środki do dezynfekcji znajdziesz u nas w różnych wariantach, dopasowanych do charakteru pracy. Można je wykorzystać do pracy w laboratorium, w kontakcie z lekami, w przemyśle spożywczym, a także we fryzjerstwie i kosmetologii. Oferujemy także takie artykuły jednorazowe, jak podkłady higieniczno-kosmetyczne oraz serwety podfoliowane, które doskonale sprawdzają się w utrzymaniu czystości i zasad higieny w gabinetach kosmetycznych.

Sięgnij po bezpieczne artykuły jednorazowe

  • Rękawice jednorazowe
  • Maseczki higieniczne
  • Podkłady kosmetyczne
  • Serwety podfoliowane

Artykuły jednorazowe i środki do dezynfekcji

Zasady higieny w gabinecie kosmetycznym to staranna dezynfekcja rąk, która ma na celu usunąć drobnoustroje chorobotwórcze. Najczęściej stosuje się artykuły jednorazowe ochronne oraz środki do dezynfekcji na bazie alkoholu. Ręce powinno się dezynfekować przed oraz po zabiegu dla własnego bezpieczeństwa.

Kosmetyczka stosuje artykuły jednorazowe i dezynfekuje powierzchnie oraz narzędzia kosmetyczne, by nie stanowiły źródła zagrożenia. Coraz częściej wykorzystuje się artykuły jednorazowe zamiast wielorazowego użytku. Do codziennych obowiązków należy wykonanie szeregu czynności antyseptycznych, takich jak przygotowanie stanowisko pracy, dezynfekcja sprzętów, wyrzucenie odpadów do właściwego pojemnika, przygotowanie nowych narzędzi. Artykuły jednorazowe wyjmuje się ze sterylnego opakowania bezpośrednio przed użyciem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl