Opcje przeglądania

Wałki do kręcenia włosów

Marzysz o kręconych włosach?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Postaw na nasz wałek do kręcenia włosów, dzięki któremu uzyskasz burzę naturalnych loków, nie niszcząc przy tym swoich włosów wysoką temperaturą.

Wałek do kręcenia włosów to najpopularniejszy i najbezpieczniejszy sposób na uzyskanie pięknych, kręconych włosów. Dzięki niemu nadasz skręt swoim włosom bez użycia ciepła, co oznacza, że nie zniszczysz ich struktury. Gładki materiał wałka niweluje powstawanie jakichkolwiek uszkodzeń włosów, a jednocześnie daje piękny efekt.

Wybierając nasz wałek do kręcenia włosów, zyskujesz pewność, że Twoje włosy są bezpieczne. Dzięki temu, że wałek w całości pokryty jest aksamitnym materiałem, Twoje włosy nie zostaną narażone na tarcie, co wpłynęłoby negatywnie na ich kondycję. Dołączone satynowe gumki umieszczone na końcach wałka sprawiają, że jego użytkowanie jest niezwykle proste, a zawinięte na wałek włosy są wygodne nawet podczas snu.

Nasz wałek do kręcenia włosów jest również bardzo uniwersalny - pasuje do każdego rodzaju włosów. Intensywność skrętu zależy od podatności Twoich włosów na tego typu działania, czasu trzymania na nich wałka oraz tego, czy do uzyskania efektu użyty został stylizator.

Jeśli chcesz uzyskać piękne, naturalne loki bez narażania swoich włosów na szkodliwe działanie wysokiej temperatury, nasz wałek do kręcenia włosów jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl