frezy

Frezy do pedicure i manicure – usuń starą stylizację i przygotuj paznokcie pod nową!

Frezarka to niezbędne wyposażenie każdego salonu kosmetycznego, warto mieć ją również w domowym zaciszu – pozwala na szybkie oraz bezpieczne usuwanie starego manicure hybrydowego, żelowego oraz akrylowego, a także dzięki różnorodnym frezom ułatwia właściwe przygotowanie płytki paznokcia pod nową stylizację. Jedno praktyczne urządzenie, które posiada wiele możliwości! Manicure, pedicure a może kłopotliwe skórki? Frezarka wyposażona jest w wymienne nakładki - frezy, które dedykowane są pod różne zabiegi. Frezy do paznokci i skórek charakteryzują się różnym stopniem gradacji, który oznaczony jest kolorowym paskiem – łatwo możesz więc dopasować odpowiedni i wygodnie wykonać zabieg. Dobierz rodzaj, kształt i gradację frezów w zależności od zastosowania i ciesz się pięknymi paznokciami każdego dnia! W naszej ofercie znajdziesz również szczotki do czyszczenia frezów kosmetycznych, tak aby podczas pracy wygodnie i szybko je wyczyścić, bez konieczności przerywania zabiegu. Niezwłocznie zapoznaj się z naszą ofertą i dobierz produkty pod swoje potrzeby!

Frezy – jak je dobrać i do czego służy dany rodzaj?

Wymienne nakładki na frezarkę należy dobrać w zależności od zastosowania – inne frezy stosuje się do skórek, inne do płytki paznokcia. Aby szybko, wygodnie i dokładnie usunąć niechciane i kłopotliwe skórki użyj frezów diamentowych o drobnej ziarnistości, które dzięki odpowiedniemu kształtowi – bardziej spiczasty, umożliwiają precyzyjny i bezpieczny zabieg. Do usuwania pozostałości po manicure żelowym, hybrydowym czy akrylowym dedykowane są natomiast gruboziarniste frezy karbidowe i ceramiczne – łatwo i bezproblemowo oczyścisz paznokieć, a dzięki odpowiedniej budowie i kształcie frezu zrobisz to bardzo dokładnie! Dostępne w naszej ofercie frezarki oraz wymienne nakładki to produkty, które z pewnością ułatwią stylizację, a także umilą etap odpowiedniego przygotowania paznokcia pod nowym manicure czy pedicure.

Uniwersalne frezy zarówno do paznokci, jak i skórek – piękne paznokcie na długo

Profesjonalne i bezpieczne frezy dostępne w naszej ofercie pozwolą Ci uzyskać efekt zdrowo i przepięknie wyglądających paznokci. Usuwanie pozostałości oraz przygotowanie i wypolerowanie płytki pod nową stylizacje jest znacznie bezpieczniejsze dla płytki paznokcia niż ręczne piłowanie bądź zastosowanie acetonu, a także szybsze i wygodniejsze! Zabieg wydłuża również trwałość i wytrzymałość stylizacji – możesz mieć pewność, że paznokcie będą pięknie wyglądać przez długi czas! Chcąc zapewnić wysoki standard usług i najwyższe bezpieczeństwo należy pamiętać o przestrzeganiu zasad higieny oraz dezynfekcji – w naszej ofercie oprócz samego sprzętu i wymiennych frezów posiadamy również maski higieniczne, które zabezpieczą osobę używającą frezarkę przed pyłem. Postaw więc na wysoką jakość, trwałość i bezpieczeństwo! Odwiedź nasz sklep i ciesz się precyzyjną oraz efektowną stylizacją Twoich paznokci!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl