Artykuły kosmetyczne

Artykuły kosmetyczne do higieny

Artykuły kosmetyczne do higieny dla gabinetów kosmetycznych takie, jak rękawiczki, maseczki higieniczne, środki do dezynfekcji rąk i powierzchni to podstawowe artykuły, odpowiadające zasadom higieny. W gabinetach potrzebne są również jednorazowe podkłady kosmetyczne do manicure i pedicure, które zapewniają czystość na fotelach i łóżkach. Oferujemy bardzo praktyczne podkłady jednorazowe w rolkach, a także jednorazowe serwety podfoliowane, wykonane z celulozy. Podobne podkłady i serwety są stosowane w placówkach medycznych i stomatologicznych. Artykuły kosmetyczne na wyposażenie gabinetów pomagają w utrzymaniu higieny podczas zabiegów. Jest to szczególnie ważne z powodu bezpieczeństwa i ochrony przed chorobami oraz możliwością zarażenia bakteryjnego, wirusowego lub innego.

Wyposażenie gabinetu w artykuły higieniczne

Artykuły kosmetyczne jednorazowe dają większe poczucie bezpieczeństwa. Klienci zwracają szczególną uwagę na to, czy pracownicy są odpowiednio przygotowani do zabiegu. Chodzi tu głównie o zakładanie rękawiczek jednorazowych i stosowanie środków do dezynfekcji, jednorazowych podkładów, klapek po pedicure i temu podobnych produktów. Artykuły kosmetyczne na wyposażenie gabinetu znajdziesz w naszym sklepie w opakowaniach zbiorczych. Ilości są zdecydowanie dopasowane do zużycia w gabinetach kosmetycznych, podologicznych, salonach tatuażu i innych, które wykonują zabiegi usługowo. Jednorazowe artykuły kosmetyczne dają ochronę dla pracowników. Potencjalnie są oni narażeni na kontakt z zarazkami i bakteriami. Do dyspozycji dla pracowników mamy rękawiczki nitrylowe, maseczki higieniczne, a dla klientów podkłady kosmetyczne w rolkach, serwety higieniczne, klapki higieniczne po pedicure i szereg akcesoriów zapakowanych i stosowanych jako artykuły kosmetyczne zwiększające higienę.

Obowiązkowe wyposażenie gabinetów w artykuły kosmetyczne

Oferujemy artykuły jednorazowe, które są przeznaczone do pracy w gabinetach kosmetycznych. Rękawice jednorazowe, maseczki higieniczne i środki do dezynfekcji znajdziesz u nas w różnych wariantach, dopasowanych do charakteru pracy. Można je wykorzystać do pracy w laboratorium, we fryzjerstwie i kosmetologii.

Artykuły kosmetyczne obowiązkowe wyposażenie gabinetów

  • Rękawiczki jednorazowe z lateksu
  • Maseczki higieniczne na usta i nos
  • Podkłady kosmetyczne podfoliowane
  • Serwety podfoliowane do manicure i pedicure

Artykuły kosmetyczne jednorazowe

Najczęściej stosuje się artykuły kosmetyczne jednorazowe oraz środki do dezynfekcji na bazie alkoholu. Ręce powinno się dezynfekować przed oraz po zabiegu dla własnego bezpieczeństwa. Dla zwiększenia poziomu higieny kosmetyczka stosuje artykuły kosmetyczne jednorazowe i dezynfekuje powierzchnie oraz narzędzia kosmetyczne. Coraz częściej używa się jednorazówek. Do codziennych obowiązków należy wykonanie wielu czynności antyseptycznych, przygotowanie stanowisko pracy, segregowanie odpadów i dezynfekcja sprzętów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl