Maseczki ochronne

Bezpieczne maseczki higieniczne – ochrona przed pyłem

Głównym zadaniem maseczki higienicznej w salonie kosmetycznym jest ochrona przed pyłem, który powstaje podczas pracy frezarki. Chcąc więc bezpiecznie zdjąć warstwę żelu, hybrydy czy ukształtować paznokieć za pomocą tego urządzenia warto wyposażyć się w odpowiednie środki ochrony – maseczki higieniczne! Zasłoni ona nasze usta i nos, tak aby nie dostał się do nich szkodliwy pył. W naszej ofercie znajdziesz maski kilkuwarstwowe, wykonane z materiałów bezpiecznych w kontakcie ze skórą. Możliwość zakupu pojedynczych sztuk, jak i całych zestawów. Wygodne gumki do zakładania maseczki higienicznej, a także drucik przy nosie zapewniają doskonale dopasowanie do twarzy i pełen komfort noszenia. Wykonana z włókniny maseczka higieniczna uchroni przed pyłem i zapewni możliwość swobodnego oddychania. Trzeba mieć jednak na uwadze, że maseczka higieniczna nie jest wyrobem medycznym – dla personelu medycznego w szpitalu czy przychodni dedykowane są innego rodzaju maseczki medyczne ze skuteczną filtracją bakterii. Takie produkty również znajdziesz w ofercie naszego sklepu! Odwiedź naszą stronę i dopasuj produkty pod swoje potrzeby!

Maseczki higieniczne czy rękawiczki ochronne – higiena w salonie kosmetycznym

Prowadząc salon kosmetyczny czy fryzjerski należy szczególną wagę przyłożyć do kwestii higieny, czystości oraz bezpieczeństwa – zarówno wszystkich klientów, jak i pracowników. W każdym salonie więc powinny być przestrzegane podstawowe zasady higieny i czystości, tak aby nie narażać nikogo na infekcje i uchronić przed zarazkami oraz bakteriami. Niech więc Twój salon będzie doskonałą wizytówką czystości i higieny oraz miejscem, do którego klienci chętnie wracają bez obaw o skutki uboczne – problemy skórne, grzybicę czy inne powikłania. Wyposaż go w niezbędne środki ochrony: maseczki higieniczne, rękawiczki ochronne oraz płyny do mycia i dezynfekcji! Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i stwórz profesjonalny salon bądź kosmetyczny kącik w swoim domu! Solidne wykonanie, wysoka jakość, wygoda użytkowania oraz atrakcyjne ceny – to cechy, które wyróżniają dostępne w naszej ofercie maseczki higieniczne!

Maseczki i inne artykuły higieniczne to wizerunek Twojego salonu!

Chcesz aby Twój salon był postrzegany jako miejsce, w którym zabiegi wykonywane są bezpiecznie i profesjonalnie, miejsce do którego chce się wracać i poleca się znajomym oraz rodzinie, miejsce, w którym dobrze czuje się zarówno klient, jak i pracownik? Oferowane przez nas maseczki higieniczne z pewnością pomogą Ci w tym zadaniu! Troska o pracownika, jak i klienta z bez wątpienia zaskutkuje doskonałym samopoczuciem, dobrymi opiniami, zyskaniem zarówno stałych, jak i nowych klientów! Brzmi fantastycznie? Przejrzyj więc bezzwłocznie naszą bogatą ofertę i ciesz się dobrze prosperującym oraz bezpiecznym salonem kosmetycznym!

Maseczki higieniczne, medyczne, ochronne do pracy w gabinecie

Maseczki higieniczne medyczne i płyn do dezynfekcji rąk oraz powierzchni to podstawowe środki ostrożności, odpowiadające zasadom higieny w gabinecie kosmetycznym. Wytyczne dla pracowników wykonujących zabiegi zakładają, że powinni oni regularnie czyścić i dezynfekować ręce, używać płynu do dezynfekcji powierzchni, oraz nosić podczas zabiegów maseczki higieniczne i rękawiczki z lateksu. Utrzymanie higieny podczas zabiegów jest niezwykle ważne z wielu powodów. Klienci zwracają szczególną uwagę na to, czy pracownicy noszą maseczki higieniczne i stosują środki do dezynfekcji. Daje to poczucie bezpieczeństwa i większą pewność, że nie ulegną zakażeniu bakteryjnemu lub wirusowemu, które z czasem może przerodzić się w poważniejszą chorobę. Maseczki higieniczne medyczne i płyn do dezynfekcji powierzchni to także ochrona dla pracowników, którzy w ciągu dnia wykonują wiele zabiegów i są potencjalnie narażeni na kontakt z drobnoustrojami chorobotwórczymi. Bakterie i wirusy mogą atakować błony śluzowe podczas wdychania pyłu z frezowanych skórek, a także przy innych zabiegach.

Jakie maseczki higieniczne stosować w pacy?

Oferujemy ochronne maseczki higieniczne, które są przeznaczone do pracy w gabinetach kosmetycznych i nie tylko. Medyczne maseczki higieniczne i środki do dezynfekcji znajdziesz u nas w różnych wariantach, dopasowanych do charakteru pracy. Oferujemy maseczki higieniczne medyczne w opakowaniach po 50 sztuk, produkowane w Polsce. Trójwarstwowy materiał jest przyjazny dla skóry, a elastyczna gumka pozwala na dopasowanie maski do kształtu twarzy. Maseczki higieniczne nie są sterylne, ale jest to wyrób medyczny, produkowany z certyfikowanych surowców, które spełniają wszelkie normy.

Znajdziesz u nas także czarne i białe maseczki higieniczne z wszytym klipsem, ułatwiającym uformowanie do kształtu nosa. Są one sztywniejsze, a regulacja sprawia, że mogą być bardziej komfortowe.

Stosuj maseczki higieniczne do ochrony dróg oddechowych

  • Chronią błony śluzowe i układ oddechowy
  • Zasłaniają usta i nos
  • Z certyfikowanych materiałów, przyjaznych dla skóry
  • Duże opakowania zbiorcze w atrakcyjnej cenie

Maseczki higieniczne i środki do dezynfekcji w sprayu

Ogólne zasady higieny w gabinecie kosmetycznym obejmują także dezynfekcję rąk, która ma na celu usunąć drobnoustroje chorobotwórcze. Drogi oddechowe chroni się poprzez maseczki higieniczne, zasłaniające usta i nos. Do codziennych obowiązków należy wykonanie szeregu czynności antyseptycznych, takich jak przygotowanie stanowisko pracy, dezynfekcja sprzętów, usuwanie zużytych narzędzi, wyrzucenie materiałów zakaźnych do właściwego pojemnika, przygotowanie nowych narzędzi. Maseczki higieniczne oraz środki do dezynfekcji to podstawa obsługi klientów w gabinecie. Kosmetyczka dezynfekuje często powierzchnie oraz akcesoria kosmetyczne, by nie stanowiły źródła zagrożenia. Coraz częściej stosuje się artykuły jednorazowe zamiast wielorazowego użytku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl