Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Podkłady kosmetyczne – higieniczne i praktyczne

Podkłady kosmetyczne stosuje się na blaty, łóżka i fotele w gabinetach kosmetycznych dla zachowania maksimum higieny podczas zabiegów. Pracownicy gabinetów kosmetycznych dezynfekują powierzchnie oraz narzędzia kosmetyczne. W ten sposób budują ochronę przed źródłami zagrożenia, jakimi są patogeny chorobotwórcze, bakterie, wirusy i grzyby. Coraz częściej stosuje się artykuły jednorazowe, jak podkłady kosmetyczne zamiast prześcieradeł z tkaniny wielorazowego użytku. Do codziennych obowiązków należy wykonanie szeregu czynności antyseptycznych, dezynfekcja sprzętów, usuwanie zużytych narzędzi, wyrzucenie materiałów zakaźnych, przygotowanie nowych narzędzi. Podkłady kosmetyczne, rękawiczki jednorazowe, maseczki higieniczne oraz środki do dezynfekcji to podstawa obsługi klientów w gabinecie.

Podkłady kosmetyczne i ogólne zasady higieny

Ogólne zasady higieny w gabinecie kosmetycznym obejmują także dezynfekcję rąk i powierzchni preparatami na bazie alkoholu, które mają na celu usunąć drobnoustroje chorobotwórcze. Najczęściej stosuje się medyczne rękawice jednorazowe oraz środki jednorazowego użytku, zapakowane oddzielnie dla zwiększenia poziomu higieny. Ręce powinno się dezynfekować przed każdym zabiegu oraz po zabiegu dla własnego bezpieczeństwa. Podkłady kosmetyczne stosuje się na zdezynfekowane łóżka i powierzchnie blatów przed wykonaniem manicure, pedicure, zabiegów na twarz itd.

Standardowym obowiązkiem jest wykonanie szeregu procesów antyseptycznych, takich jak przygotowanie stanowisko pracy, dezynfekcja sprzętów, położenie na łóżku podkładów kosmetycznych, a następnie po zabiegu usuwanie zużytych narzędzi, wyrzucenie materiałów zakaźnych do właściwego pojemnika, przygotowanie nowych narzędzi.

Podkłady kosmetyczne podfoliowane w rolce

Wybierz nasze podkłady kosmetyczne – sprawdzone i chętnie kupowane przez gabinety kosmetyczne. Są miękkie i przyjemne w dotyku zapewniają komfort i należytą higienę podczas zabiegu.

Podkłady kosmetyczne w rolce mają wielkość dostosowaną do zabiegów przeprowadzanych w gabinetach. Idealnie nadają się do manicure i pedicure. Dzięki temu, że są wzmocnione folią, nie rwą się i nie przemakają tak szybko. Chłonna bibuła daje odpowiedni komfort pacjentom.

Podkłady kosmetyczne – higiena i wygoda

  • Dwie lub trzy warstwy chłonnej bibuły
  • Podfoliowane – zatrzymują wilgoć
  • Miękkie i przyjemne w dotyku
  • Zwinięte w praktyczną rolkę
  • Maksymalna czystość i higiena podczas zabiegu
  • Idealne do manicure i pedicure

MedixPro podkłady kosmetyczne nieprzemakalne

Podkłady kosmetyczne MedixPro na rolce zapewniają wysoki poziom higieny na fotelach kosmetycznych oraz w gabinetach lekarskich. Do ich produkcji zastosowano miękki laminat, dzięki czemu podkłady są nieprzemakalne, chronią przed zamoczeniem i jednocześnie są wytrzymałe na rozrywanie. Podkłady kosmetyczne znajdują zastosowanie do obłożenia łóżek, materacy, kozetek, foteli itp. w gabinetach diagnostycznych i ambulatoryjnych. Szczególnie polecane do gabinetów kosmetycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl