Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Środki do dezynfekcji – bezpieczne zabiegi w gabinecie kosmetycznym

Płyn do dezynfekcji powierzchni, rękawiczki jednorazowe, maseczki higieniczne i artykuły jednorazowe to podstawowe środki higieny. Utrzymanie czystości w gabinecie kosmetycznym jest niezwykle ważne. Podstawowe wytyczne, które dotyczą pracowników wykonujących zabiegi zakładają, że powinni oni regularnie czyścić ręce, używać płynu do dezynfekcji powierzchni, dezynfekować ręce oraz nosić podczas zabiegów rękawiczki. Utrzymanie higieny podczas zabiegów jest niezwykle istotne z wielu powodów. Klienci zwracają szczególną uwagę na to, czy pracownicy noszą rękawice jednorazowe, maseczki higieniczne i stosują środki do dezynfekcji. Daje to poczucie bezpieczeństwa i większą pewność, że nie ulegną zakażeniu bakteryjnemu lub wirusowemu, które może przerodzić się w chorobę. Rękawice jednorazowe, maseczki higieniczne i płyn do dezynfekcji powierzchni to także ochrona dla pracowników, którzy w ciągu dnia wykonuję wiele zabiegów i są potencjalnie narażeni na kontakt z drobnoustrojami chorobotwórczymi.

Środki do dezynfekcji, rękawice jednorazowe i maseczki higieniczne

Ogólne zasady higieny w gabinecie kosmetycznym obejmują także dezynfekcję rąk, która ma na celu usunąć zarazki chorobotwórcze. Najczęściej stosuje się medyczne rękawice jednorazowe oraz środki do dezynfekcji na bazie alkoholu. Ręce powinno się dezynfekować przed każdym zabiegu oraz po zabiegu dla własnego bezpieczeństwa.

W każdym salonie kosmetycznym i fryzjerskim wymagane są rękawice jednorazowe medyczne. Chronią one zarówno osobę wykonującą zabieg, jak i pacjenta. Należy je zakładać w trakcie zabiegów, które naruszają ciągłość skóry.

Kosmetyczka dezynfekuje powierzchnie oraz narzędzia kosmetyczne, by nie stanowiły źródła zagrożenia. Coraz częściej stosuje się artykuły jednorazowe zamiast wielorazowego użytku. Do codziennych obowiązków należy wykonanie szeregu czynności antyseptycznych, takich jak przygotowanie stanowisko pracy, dezynfekcja sprzętów, usuwanie zużytych narzędzi, wyrzucenie materiałów zakaźnych do właściwego pojemnika, przygotowanie nowych narzędzi. Czyste narzędzia wyjmuje się ze sterylnego opakowania bezpośrednio przed użyciem. Rękawice jednorazowe, maseczki higieniczne oraz środki do dezynfekcji to podstawowe środki dbania o higienę w gabinecie.

Niezawodny płyn do dezynfekcji powierzchni

W naszym sklepie oferujemy płyn do dezynfekcji powierzchni, który sprawdza się w pracy w gabinetach kosmetycznych. Płyn do dezynfekcji powierzchni i środki do dezynfekcji rąk znajdziesz u nas w różnych wariantach, dopasowanych do charakteru pracy.

Płyn do dezynfekcji powierzchni małych do spryskiwania lub wcierania, na bazie alkoholu przeznaczony jest do dezynfekcji powierzchniowej. Skutecznie neutralizuje wirusy, bakterie, grzyby i prątki gruźlicy.

Sięgnij po bezpieczny płyn do dezynfekcji powierzchni

  • Doskonała bariera ochronna
  • Neutralizuje wirusy, bakterie, grzyby i prątki gruźlicy
  • Skutecznie dezynfekuje powierzchnię
  • Chroni skórę przed wysuszeniem
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl