Opcje przeglądania

Dezynfekcja małych powierzchni 1 litr Bioseptol AMF Płyn z atomizerem

Dezynfekcja małych powierzchni 1 litr Bioseptol AMF Płyn z atomizerem
Dezynfekcja małych powierzchni 1 litr Bioseptol AMF Płyn z atomizerem

BIOSEPTOL AMF PŁYN DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI POJEMNOŚĆ 1000ml z atomizerem


Alkoholowy preparat w postaci płynu do spryskiwania lub wcierania przeznaczony do dezynfekcji małych powierzchni, mających również kontakt z żywnością, o działaniu wiruso, bakterio, grzybo, prątkobójczym i bójczym wobec prątków gruźlicy. Potwierdzona badaniami skuteczność działania przeciwko wirusom polio typu I, adeno typu 5 i noro.

Zastosowanie:

Gotowy do użycia alkoholowy preparat w postaci płynu do spryskiwania lub wcierania przeznaczony do czyszczenia i zmywania, posiadający doskonałe właściwości odtłuszczające i potwierdzone badaniami skuteczne działanie wobec bakterii, grzybów, wirusów i prątków. Ze względu na spectrum działania biobójczego preparat został dopuszczony do stosowania w obszarze medycznym. Doskonale nadaje się do dezynfekcji, zmywania i odtłuszczania małych powierzchni mających kontakt z żywnością, trudno dostępnych miejsc na sprzętach, narzędziach i urządzeniach szpitalnych. Preparat można stosować bezpośrednio na powierzchnie odporne na działanie alkoholi. Spełnia wymagania odnośnie bezpieczeństwa dla zdrowia ludzi. Posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH.

Cechy:

Badania wykonane zgodnie z PN-EN 14476 dla środków stosowanych w obszarze medycznym potwierdziły, że preparat wykazuje aktywność wirusobójczą i inaktywuje wirusa polio typu 1 oraz wirusa adeno typu 5 w warunkach czystych po 5 minutowym czasie kontaktu, zaś mysiego norowirusa po czasie kontaktu 30 sekund.
Zgodnie z PN-EN 14348:2006 użyty w postaci nierozcieńczonej preparat wykazuje działanie prątkobójcze w czasie 1 minuty w warunkach czystych w stosunku do szczepów wzorcowych Mycobacterium terrae i Mycobacterium avium.
Wykazuje aktywność bakteriobójczą potwierdzoną badaniami według metodyki EN 1276:2010 w próbie nierozcieńczonej w czasie 5 minut.
Badania zgodne z normą EN 1650:2008 w próbie nierozcieńczonej potwierdziły wymagane działanie grzybobójcze w czasie 15 minut.
Wykazuje aktywność bakteriobójczą potwierdzoną badaniami według PN-EN 13727:2015 w próbie nierozcieńczonej w czasie 1 minuty.
Badania wykonane zgodnie z PN-EN 13624:2013 dla dezynfekcyjnych preparatów stosowanych metodą spryskiwania potwierdziły, że preparat wykazuje działanie grzybobójcze w czasie 1 minuty.
Badania zgodne z normą PN-EN 16615:2015-06 dla dezynfekcyjnych preparatów na powierzchniach porowatych z wykorzystaniem działania mechanicznego przy zastosowaniu przecierania w obszarze medycznym potwierdziły, że preparat wykazuje działanie bakteriobójcze i bójcze na grzyby drożdżopodobne w czasie 1 minuty w warunkach czystych na szczepy wzorcowe.

Zalety:

 • Preparat zawiera etanol jako substancję czynną, dzięki czemu działa szybko i skutecznie.
 • Preparat wolny od aldehydów, nie zawiera chlorheksydyny, chloru i fenoli.
 • Potwierdzona badaniami skuteczność działania przeciwko wirusom typu polio typu I, adeno typu 5 i noro.
 • Preparat został przebadany dermatologicznie.
 • Bezpieczny w kontakcie z żywnością.
 • Bezbarwny, nie pozostawia plam.
 • Wykazujący doskonałe właściwości zwilżające i myjące.

DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI

Produkt gotowy do użycia. Stosować bez rozcieńczenia. Przed procesem dezynfekcji umyć powierzchnie, następnie równomiernie zwilżyć odpowiednią ilością preparatu przez spryskiwanie lub za pomocą nasączonej ściereczki. Pozostawić do wyschnięcia. Powierzchnie mające kontakt z żywnością po dezynfekcji należy spłukać wodą pitną.
Nie stosować na powierzchnie wrażliwe na działanie alkoholu. Podczas pracy z preparatem zachować środki ostrożności. Pomieszczenie nadaje się do użytkowania po zaniku charakterystycznego zapachu.

Środki ostrożności:

Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Pary mogą wywoływać uczucie senności i zawroty głowy. We wszystkich przypadkach jeśli to konieczne zapewnić pomoc lekarską – należy pokazać opakowanie lub etykietę. Dodatkowe informacje podano w karcie charakterystyki preparatu.

Skład:

100 g preparatu zawiera substancje czynne:
85,94 g alkohol etylowy 96%, 8,06 g propan-2-ol, 1,50 g chlorek didecylodimetyloamonu. Kationowy środek powierzchniowo czynny <5%

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na substancję czynną lub jedną z substancji pomocniczych użytych w preparacie.
Preparat został wprowadzony do obrotu na podstawie pozwolenia
Urzędu Rejestracji Produktów Biobójczych nr 4621/11 z dnia 25.11.2011
• Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
• W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości - przerwać stosowanie produktu.
• Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem.
Przeciwwskazania- jakiekolwiek zmiany chorobowe skóry.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 7 dni

Cena: 19,99 zł
szt.

PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK 250ml ANTISEPTEX 86% z pompką

PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK 250ml ANTISEPTEX 86% z pompką
PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK 250ml ANTISEPTEX 86% z pompką
Antiseptex płyn do dezynfekcji rąk z pompką o wysokiej zawartości alkoholu izopropylowego 86%.
 

Płyn antybakteryjny do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu o ogromnej skuteczności - aż 99%! 

Zastosowanie: Preparat do dezynfekcji skóry rąk, przeznaczony do powszechnego i profesjonalnego stosowania. Produkt o właściwościach bójczych wobec bakterii, wirusów i grzybów, do higienicznej dezynfekcji rąk. Posiada przyjemny i przemijający zapach mentolu. 

Sposób użycia: Nanieść niewielką ilość (około 3ml) ilość płynu na dłonie. Wcierać w skórę dłoni wierzch, spód i między palcami przez 30 sekund. Nie spłukiwać. Stosować w razie potrzeb, kilka razy dziennie.

Środki ostrożności i przechowywanie:

NIEBEZPIECZEŃSTWO. Wysoce łatwopalna ciecz i opary. Działa drażniąco na oczy. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. Przechowywać z daleka od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego okna i innych źródeł zapłonu. Nie palić.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU

Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymania się stanu drażniącego na oczy zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. 

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH

Wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu warunki do swobodnego oddychania. Nie stosować na śluzówki i otwarte rany. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. 

Postępowanie z odpadami: 

Zawartość / pojemnik usunąć do odpowiednio oznakowanych pojemników zgodnych z przepisami krajowymi. 

Skład: Isopropyl Alcohol, Aqua, Menthol

Zawartość substancji czynnych: Propan-2-ol WE:200-661-7, CAS:67-63-0 zawartość: 86g/100g

Pozwolenie na obrót nr: 0440/TP/2020

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 7 dni

Cena: 29,00 zł
szt.

PODWÓJNA SIŁA Żel 70% + srebro o działaniu antybakteryjnym i antywirusowym SILVER PROTECTOR 500ml

PODWÓJNA SIŁA Żel 70% + srebro o działaniu antybakteryjnym i antywirusowym SILVER PROTECTOR 500ml
PODWÓJNA SIŁA Żel 70% + srebro o działaniu antybakteryjnym i antywirusowym SILVER PROTECTOR 500ml
PODWÓJNA SIŁA !!! alkohol 70% + monojonowe SREBRO
Oczyszczający żel antybakteryjny do rąk ze srebrem monojonowym 500ml
 
Żel do higienicznego mycia rąk o właściwościach oczyszczających i odświeżających skórę bez użycia wody i mydła.  Do użytku zewnętrznego.
Do stosowania bez użycia wody i mydła. Zawiera srebro monojonowe o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybicznym i przeciwwirusowym. Zawarty w żelu pantenol oraz krzem organiczny regeneruje, łagodzi, zapobiega wysuszaniu skóry!

 

Srebro monojonowe:
- ma działanie silnie bakteriobójcze, przeciwwirusowe
- reguluje wydzielanie sebum utrzymując tym samym skórę w równowadze
- zapewnia prawidłowy poziom działania naskórka
- srebro jest wykorzystywane jako substancja gojąca podczas procesu golenia i depilacji
- pielęgnuje skórę trądzikową
- tworzy barierę przed wpływem szkodliwych składników
- ma wpływ na pracę i stabilizację gruczołów łojowych
- stymuluje proces regeneracji naskórka
- posiada działanie bakteriobójcze, przeciwwirusowe, antybakteryjne, oraz grzybobójcze
Krzem organiczny:
- przysposabia skórę do walki z utratą jędrności
- przedłuża i utrzymuje elastyczność naskórka oraz włókien kolagenowych i elastynowych
- zapobiega tworzeniu się cellulitu
- działa zapobiegawczo na przeciwstarzenie się skóry
- działa wspomagająco na problemy z żylakami
- przyspiesza gojenie koi stany zapalne skóry szczególnie w okolicy ust i szyi
- zapobiega zwiotczeniu skóry i poprawia wygląd skóry
- posiada właściwości regenerujące, kojące i nawilżające

Panthenol – pantenol – naturalny prekursor witaminy B5; jest podstawowym substratem do syntezy koenzymu A, wzmaga regenerację komórek skóry (przyśpiesza syntezę lipidów, białek i lipoproteidów), działa nawilżająco oraz łagodzi i zapobiega podrażnieniom skóry i błon śluzowych.

 

Sposób użycia:
Wyciśnij niewielką ilość żelu na dłonie i dokładnie rozprowadź na ich powierzchni, pamiętając o kciukach i paznokciach. Pozostaw do wchłonięcia. Nie zmywaj.

Przechowywanie: przechowuj w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Chronić przed dziećmi!

Skład: Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Sodium Chloride, Silanetriol, Silver Acetate, Isopropyl Alcohol

Preparat testowany dermatologicznie. Przeciwskazania - uczulenie na którykolwiek ze składników.
Skuteczność została potwierdzona testami in vivo.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 7 dni

Cena: 19,99 zł
szt.

PŁYN ANTYBAKTERYJNY DO DEZYNFEKCJI RĄK Z ATOMIZEREM 500ml ANTISEPTEX

PŁYN ANTYBAKTERYJNY DO DEZYNFEKCJI RĄK Z ATOMIZEREM 500ml ANTISEPTEX
PŁYN ANTYBAKTERYJNY DO DEZYNFEKCJI RĄK Z ATOMIZEREM 500ml ANTISEPTEX

Płyn antybakteryjny 500ml do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu.

Preparat antybakteryjny do dezynfekcji rąk, powierzchni, narzędzi przeznaczony dla salonów kosmetycznych i użytkowników prywatnych. Wykazuje działanie bakterio-, sporo- i grzybobójcze. Bezaldehydowa formuła czyni preparat bezpiecznym podczas stosowania we wszystkich obszarach. Aktywny wobec bakterii (łącznie z prątkami gruźlicy), grzybów i wirusów 

Sposób użycia: Preparat gotowy do użycia - nie rozcieńczać.

Dezynfekcja higieniczna: 3 ml czas wcierania - 30 sek.

Dezynfekcja chirurgiczna: 2 x 3 ml czas wcierania, co najmniej 2 x 45 sek. Preparat dokładnie rozprowadzać do całkowitego wyschnięcia, nie spłukiwać.

Pozwolenie na obrót nr: 0440/TP/2020

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 49,90 zł

Środki do dezynfekcji – bezpieczne zabiegi w gabinecie kosmetycznym

Płyn do dezynfekcji powierzchni, rękawiczki jednorazowe, maseczki higieniczne i artykuły jednorazowe to podstawowe środki higieny. Utrzymanie czystości w gabinecie kosmetycznym jest niezwykle ważne. Podstawowe wytyczne, które dotyczą pracowników wykonujących zabiegi zakładają, że powinni oni regularnie czyścić ręce, używać płynu do dezynfekcji powierzchni, dezynfekować ręce oraz nosić podczas zabiegów rękawiczki. Utrzymanie higieny podczas zabiegów jest niezwykle istotne z wielu powodów. Klienci zwracają szczególną uwagę na to, czy pracownicy noszą rękawice jednorazowe, maseczki higieniczne i stosują środki do dezynfekcji. Daje to poczucie bezpieczeństwa i większą pewność, że nie ulegną zakażeniu bakteryjnemu lub wirusowemu, które może przerodzić się w chorobę. Rękawice jednorazowe, maseczki higieniczne i płyn do dezynfekcji powierzchni to także ochrona dla pracowników, którzy w ciągu dnia wykonuję wiele zabiegów i są potencjalnie narażeni na kontakt z drobnoustrojami chorobotwórczymi.

Środki do dezynfekcji, rękawice jednorazowe i maseczki higieniczne

Ogólne zasady higieny w gabinecie kosmetycznym obejmują także dezynfekcję rąk, która ma na celu usunąć zarazki chorobotwórcze. Najczęściej stosuje się medyczne rękawice jednorazowe oraz środki do dezynfekcji na bazie alkoholu. Ręce powinno się dezynfekować przed każdym zabiegu oraz po zabiegu dla własnego bezpieczeństwa.

W każdym salonie kosmetycznym i fryzjerskim wymagane są rękawice jednorazowe medyczne. Chronią one zarówno osobę wykonującą zabieg, jak i pacjenta. Należy je zakładać w trakcie zabiegów, które naruszają ciągłość skóry.

Kosmetyczka dezynfekuje powierzchnie oraz narzędzia kosmetyczne, by nie stanowiły źródła zagrożenia. Coraz częściej stosuje się artykuły jednorazowe zamiast wielorazowego użytku. Do codziennych obowiązków należy wykonanie szeregu czynności antyseptycznych, takich jak przygotowanie stanowisko pracy, dezynfekcja sprzętów, usuwanie zużytych narzędzi, wyrzucenie materiałów zakaźnych do właściwego pojemnika, przygotowanie nowych narzędzi. Czyste narzędzia wyjmuje się ze sterylnego opakowania bezpośrednio przed użyciem. Rękawice jednorazowe, maseczki higieniczne oraz środki do dezynfekcji to podstawowe środki dbania o higienę w gabinecie.

Niezawodny płyn do dezynfekcji powierzchni

W naszym sklepie oferujemy płyn do dezynfekcji powierzchni, który sprawdza się w pracy w gabinetach kosmetycznych. Płyn do dezynfekcji powierzchni i środki do dezynfekcji rąk znajdziesz u nas w różnych wariantach, dopasowanych do charakteru pracy.

Płyn do dezynfekcji powierzchni małych do spryskiwania lub wcierania, na bazie alkoholu przeznaczony jest do dezynfekcji powierzchniowej. Skutecznie neutralizuje wirusy, bakterie, grzyby i prątki gruźlicy.

Sięgnij po bezpieczny płyn do dezynfekcji powierzchni

 • Doskonała bariera ochronna
 • Neutralizuje wirusy, bakterie, grzyby i prątki gruźlicy
 • Skutecznie dezynfekuje powierzchnię
 • Chroni skórę przed wysuszeniem
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl