Szampony i Pielęgnacja Sierści

Animology Łagodny Szampon dla Szczeniąt Baby Powder Puder 250ml

Animology Łagodny Szampon dla Szczeniąt Baby Powder Puder 250ml
Animology Łagodny Szampon dla Szczeniąt Baby Powder Puder 250ml
Animology Essentials Baby Powder Shampoo 250 ml to łagodny szampon dla szczeniąt od 6. tygodnia życia i psów o wrażliwej skórze. Oczyszcza, odświeża, kondycjonuje sierść i pozostawia delikatny zapach pudru dziecięcego.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

28,99 zł

( 1 litr = 115,96 zł )
szt.

Animology Łagodny Szampon Nawilżający dla Psów Aloesowy 250ml

Animology Łagodny Szampon Nawilżający dla Psów Aloesowy 250ml
Animology Łagodny Szampon Nawilżający dla Psów Aloesowy 250ml
Animology Essentials Aloe Vera Shampoo 250 ml to łagodny, nawilżający szampon dla psów od 6. tygodnia życia. Oczyszcza, pielęgnuje skórę, ułatwia rozczesywanie i pozostawia sierść miękką, gładką oraz świeżą.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

28,99 zł

( 1 litr = 115,96 zł )
szt.

Animology Łagodny Szampon Owsiany z Odżywką dla Psów 250ml

Animology Łagodny Szampon Owsiany z Odżywką dla Psów 250ml
Animology Łagodny Szampon Owsiany z Odżywką dla Psów 250ml
Animology Essentials Oatmeal Shampoo 250 ml to łagodny szampon z odżywką dla psów od 6. tygodnia życia. Oczyszcza, odświeża, zmiękcza sierść i ułatwia jej rozczesywanie, wspierając pielęgnację skóry.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

28,99 zł

( 1 litr = 115,96 zł )
szt.

Animology Łagodny Szampon z Odżywką dla Psów Miód i Masło Shea 250ml

Animology Łagodny Szampon z Odżywką dla Psów Miód i Masło Shea 250ml
Animology Łagodny Szampon z Odżywką dla Psów Miód i Masło Shea 250ml
Animology Essentials Honey & Shea Shampoo 250 ml to łagodny szampon z odżywką dla psów od 6. tygodnia życia. Oczyszcza, odświeża, zmiękcza sierść i ułatwia jej rozczesywanie, pozostawiając zapach miodu i masła shea.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

28,99 zł

( 1 litr = 115,96 zł )
szt.

Animology Odżywczy Szampon dla Psów Oliwka i Orzech Włoski 250ml

Animology Odżywczy Szampon dla Psów Oliwka i Orzech Włoski 250ml
Animology Odżywczy Szampon dla Psów Oliwka i Orzech Włoski 250ml
Animology Essentials Olive & Walnut Shampoo 250 ml to łagodny szampon z odżywką dla psów od 6. tygodnia życia. Oczyszcza, odświeża, zmiękcza sierść i ułatwia rozczesywanie, pozostawiając zapach oliwki i orzecha włoskiego.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

28,99 zł

( 1 litr = 115,96 zł )
szt.

Animology Szampon bez Spłukiwania dla Psa Brzoskwiniowy 250ml

Animology Szampon bez Spłukiwania dla Psa Brzoskwiniowy 250ml
Animology Szampon bez Spłukiwania dla Psa Brzoskwiniowy 250ml
Animology Essentials Peach No Rinse Shampoo Spray 250 ml to brzoskwiniowy szampon bez spłukiwania dla psów od 6. tygodnia życia. Pomaga usunąć brud i nadmiar tłuszczu, odświeża sierść oraz pozostawia ją miękką i przyjemnie pachnącą.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

28,99 zł

( 1 litr = 115,96 zł )
szt.

Animology Szampon Przeciwpchelny i na Kleszcze dla Psa Flea Tick 250ml

Animology Szampon Przeciwpchelny i na Kleszcze dla Psa Flea Tick 250ml
Animology Szampon Przeciwpchelny i na Kleszcze dla Psa Flea Tick 250ml
Animology Essentials Flea & Tick Shampoo 250 ml to szampon dla psów od 6. tygodnia życia, przeznaczony do pielęgnacji sierści narażonej na pchły, kleszcze, roztocza i wszy. Oczyszcza, odświeża i kondycjonuje włos.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

28,99 zł

( 1 litr = 115,96 zł )
szt.

Animology Uniwersalny Szampon dla Psów z Odżywką Tutti Frutti 250ml

Animology Uniwersalny Szampon dla Psów z Odżywką Tutti Frutti 250ml
Animology Uniwersalny Szampon dla Psów z Odżywką Tutti Frutti 250ml
Animology Essentials Tutti Frutti Shampoo 250 ml to uniwersalny szampon dla psów wszystkich ras od 6. tygodnia życia. Oczyszcza, odświeża i kondycjonuje sierść, pozostawiając ją miękką oraz pachnącą owocowym aromatem.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

28,99 zł

( 1 litr = 115,96 zł )
szt.

Frexin VET Plus Kojący Szampon na Świąd z Aloesem 220g

Frexin VET Plus Kojący Szampon na Świąd z Aloesem 220g
Frexin VET Plus Kojący Szampon na Świąd z Aloesem 220g
Specjalistyczny szampon przeciwświądowy dla psa i kota Frexin Vet+ to idealne rozwiązanie dla zwierząt z wrażliwą skórą. Dzięki zawartości soku z aloesu, owsa i innowacyjnego kompleksu Trikenol Plus preparat skutecznie łagodzi podrażnienia, głęboko nawilża oraz redukuje uporczywy świąd.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

25,99 zł

( 1 kg = 118,14 zł )

K9 Zestaw Do Rudej Sierści Szampon Odżywka Dla Psa Kota 2x300ml

K9 Zestaw Do Rudej Sierści Szampon Odżywka Dla Psa Kota 2x300ml
K9 Zestaw Do Rudej Sierści Szampon Odżywka Dla Psa Kota 2x300ml
Profesjonalny zestaw K9 Competition Copperness to skoncentrowany szampon i odżywka stworzone specjalnie dla psów oraz kotów o rudej, brązowej i czerwonej sierści. Kosmetyki intensywnie ożywiają naturalny kolor, głęboko nawilżają i ułatwiają rozczesywanie, zapewniając szacie zdrowy blask.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

136,00 zł

( 1 litr = 226,67 zł )

Pchełka Pielęgnacyjny Szampon dla Psów Kokos Banan 200ml

Pchełka Pielęgnacyjny Szampon dla Psów Kokos Banan 200ml
Pchełka Pielęgnacyjny Szampon dla Psów Kokos Banan 200ml
Pielęgnacyjny szampon dla psów i szczeniąt z ekstraktem z kokosa o pojemności 200 g. Głęboko odżywia, nawilża i nadaje sierści jedwabisty blask, pozostawiając bardzo przyjemny, bananowy zapach. Idealny wybór do regularnej higieny każdego rodzaju okrywy włosowej u zwierząt domowych.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,00 zł

( 1 litr = 95,00 zł )
szt.

Super Beno Szampon Antyalergiczny dla Psa Wrażliwa Skóra Wielka Rafa Koralowa 400ml

Super Beno Szampon Antyalergiczny dla Psa Wrażliwa Skóra Wielka Rafa Koralowa 400ml
Super Beno Szampon Antyalergiczny dla Psa Wrażliwa Skóra Wielka Rafa Koralowa 400ml
Super Beno Dookoła Świata Wielka Rafa Koralowa 400 ml to szampon dla psów o wrażliwej, skłonnej do podrażnień skórze. Formuła z betainą, D-pantenolem, ekstraktem z wodorostów, mięty i solą morską delikatnie oczyszcza, odświeża i pielęgnuje sierść.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

25,99 zł

( 1 litr = 64,98 zł )
szt.

Super Beno Szampon dla Psa Delikatna Sierść i Skóra Wrażliwa Alpejska Łąk 400ml

Super Beno Szampon dla Psa Delikatna Sierść i Skóra Wrażliwa Alpejska Łąk 400ml
Super Beno Szampon dla Psa Delikatna Sierść i Skóra Wrażliwa Alpejska Łąk 400ml
Super Beno Dookoła Świata Alpejska Łąka 400 ml to delikatny szampon dla psów o wrażliwej skórze i delikatnej sierści. Formuła z betainą, D-pantenolem, ekstraktem z arniki i lawendy łagodnie oczyszcza, wspiera komfort skóry i pomaga utrzymać miękką, świeżą sierść.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

24,99 zł

( 1 litr = 62,48 zł )
szt.

Super Beno Szampon dla Psa do Częstej Kąpieli Amazonia Lasy Deszczowe 400ml

Super Beno Szampon dla Psa do Częstej Kąpieli Amazonia Lasy Deszczowe 400ml
Super Beno Szampon dla Psa do Częstej Kąpieli Amazonia Lasy Deszczowe 400ml
Super Beno Dookoła Świata Amazonia 400 ml to szampon dla psów przeznaczony do częstego mycia, szczególnie dla aktywnych pupili. Formuła z pochodnymi oleju macadamia i masła shea oraz ekstraktami z amarantusa i bambusa oczyszcza sierść, wspiera jej miękkość, elastyczność i zadbany wygląd.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

25,99 zł

( 1 litr = 64,98 zł )
szt.

Super Beno Szampon dla Psa o Białej i Jasnej Sierści Maltańczyka Sawanna Afrykańska 400ml

Super Beno Szampon dla Psa o Białej i Jasnej Sierści Maltańczyka Sawanna Afrykańska 400ml
Super Beno Szampon dla Psa o Białej i Jasnej Sierści Maltańczyka Sawanna Afrykańska 400ml
Super Beno Dookoła Świata Sawanna Afrykańska 400 ml to szampon dla psów o białej i jasnej sierści, polecany m.in. dla maltańczyków. Formuła z ekstraktem z kwiatu wiśni, bambusa, żeń-szenia oraz składnikami kondycjonującymi pomaga oczyścić, wygładzić i podkreślić zadbany wygląd sierści.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

24,99 zł

( 1 litr = 62,48 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl