Urządzenia kosmetyczne

Urządzenia kosmetyczne dla profesjonalistów

Mocna frezarka z odpowiednio dobranymi frezami i kapturkami ściernymi to urządzenie kosmetyczne zarówno do salonu, jak i do użytku domowego. Daje możliwość opracowania paznokci u dłoni i u stóp. Dzięki swojej mocy jest doskonała do wykorzystania do manicure lub pedicure. Multifunkcyjne urządzenie kosmetyczne pozwoli nadać wymarzony kształt wszystkim paznokciom. Idealnie usuwa skórki, doskonale przygotuje płytkę paznokcia do kolejnej stylizacji. Profesjonalne urządzenie kosmetyczne, jakim jest mocna frezarka, może pracować nawet w trudnych warunkach. Nie zacina się, nie przerywa pracy i nie zwalnia obrotów. Manicure i pedicure stanie się bajecznie prosty i szybki. Do frezarki dołączony jest komplet frezów, dzięki czemu urządzenie jest gotowe od razu do pracy. Głowica typu TWIST-LOCK umożliwia wymianę frezów jednym ruchem, bez konieczności stosowania specjalnych kluczyków. Te urządzenia kosmetyczne zostały tak pomyślane, aby niepotrzebne było używanie siły do ich obsługi. Frezarka idealna dla filigranowych kobiet!

Lekkie i kompaktowe urządzenia kosmetyczne

Małe, lekkie frezarki kompaktowe to urządzenia kosmetyczne, które sprzyjają precyzyjnemu opracowaniu paznokci. Są doskonałe wtedy, gdy się przemieszczasz, wykonujesz usługi u klienta w domu. Jest łatwa do transportowania i przechowywania – nie zajmuje wiele miejsca. Jest także uniwersalna, dzięki czemu pasują do niej wszystkie frezy. W każdym położeniu posiada płynną regulację prędkości, podwójne łożyska oraz podwójną izolację. Cały komplet to urządzenia kosmetyczne, oraz dołączone do nich frezy.

W komplecie z kompaktową frezarką znajdziesz:

  • urządzenie podstawowe
  • zasilacz 10V
  • 5 frezów do paznokci
  • 1 frez do pedicure
  • 5 kapturków ściernych do pedicure

Niezawodne urządzenia kosmetyczne do gabinetów

Urządzenia kosmetyczne do gabinetu powinny być niezwodne. Nie ma nic gorszego, niż lista klientów umówionych na zabieg i sprzęt, który odmawia posłuszeństwa. Taka sytuacja może stresować personel i klientki. Dlatego warto sięgać po urządzenia kosmetyczne przeznaczone dla profesjonalistów. Dzięki nim praca w gabinecie kosmetycznym odbywa się płynnie i żadnych zabiegów nie trzeba odwołać z powodu zepsutej frezarki lub niedziałającej lampy LED do manicure. Zadbaj z wyprzedzeniem o swoje urządzenia kosmetyczne potrzebne do wykonania zabiegów.

Lampy LED na biurko dla mobilnych manicurzystek

Oferujemy urządzenia kosmetyczne, które podążają za potrzebami naszych klientek. Taka właśnie jest lampa LED na biurko, która została wyposażona w podwójne ramię. Dodatkowo posiada akumulatorek dla mobilnych manicurzystek, które mogą ją złożyć i przewozić razem z innymi urządzeniami kosmetycznymi w kuferku. Duży wybór lamp ledowych do profesjonalnych gabinetów i do domowego użytku, znajdziesz w naszym sklepie online w atrakcyjnych cenach. Obejrzyj, wybierz i zamów, a wkrótce kurier dostarczy ci przesyłkę i twoje urządzenia kosmetyczne będą pracowały dla ciebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl