Saeyang frezarka do manicure i pedicure Marathon N2 + SH300S Saeyang frezarka do manicure i pedicure Marathon N2 + SH300S
Producent: Saeyang
SKU: SP$701080
Cena: 1 323,50 zł
szt.
zobacz więcej
Frezarka do paznokci 40W Nail Drill JD500  MOCNY RÓŻ Frezarka do paznokci 40W Nail Drill JD500 MOCNY RÓŻ
Producent: AllePaznokcie
SKU: SP$5903185350586
Cena: 136,90 zł
szt.
zobacz więcej
Frezarka do paznokci 40W Nail Drill JD500  SREBRNA Frezarka do paznokci 40W Nail Drill JD500 SREBRNA
Producent: AllePaznokcie
SKU: SP$5903185350616
Cena: 138,20 zł
szt.
zobacz więcej
Frezarka do paznokci 40W Nail Drill JD500 różowa Frezarka do paznokci 40W Nail Drill JD500 różowa
Producent: AllePaznokcie
SKU: SP$5903185350500
Cena: 144,10 zł
szt.
zobacz więcej
Frezarka do paznokci 40W Nail Drill JD500 ZŁOTA Frezarka do paznokci 40W Nail Drill JD500 ZŁOTA
Producent: AllePaznokcie
SKU: SP$5903185350623
Cena: 135,60 zł
szt.
zobacz więcej
Frezarka do paznokci 40W Nail Drill JD700 MOCNY RÓŻ Frezarka do paznokci 40W Nail Drill JD700 MOCNY RÓŻ
Producent: AllePaznokcie
SKU: SP$5903775350415
Cena: 141,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frezarka kosmetyczna do stóp i dłoni – do czego służy?

Zadbane dłonie i stopy to bardzo ważny element schludnego, eleganckiego wyglądu. W dzisiejszym świecie nasze dłonie i stopy są narażone na wiele niekorzystnych czynników. Aby zachować ich zdrową kondycję, wymagana jest odpowiednia pielęgnacja. Wykonywanie częstych czynności w wodzie, kontakt z substancjami chemicznymi, środkami czystości, czy detergentami negatywnie wpływa na nasze paznokcie u rąk. Płytki stają się osłabione, kruche i łamliwe, pojawia się też problem nieestetycznie odrywających się skórek. Paznokcie u stóp również narażone są na wiele uszkodzeń, przyczyną może być pokonywanie długich dystansów pieszo, czy źle dobrane buty, cisnące w palcach. Frezarka służy do pielęgnacji paznokci zarówno u rąk, jak i stóp, ścierania płytki, ich brzegów, czy problematycznych skórek, a także ułatwia wykonywanie dalszych zabiegów kosmetycznych.

Frezarka kosmetyczna do manicure i pedicure – czym się wyróżnia?

Oferowane przez nas frezarki charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością i prostą obsługą. Są także uniwersalne, możliwa jest wymiana frezów, zakupionych niezależnie. Nie jest ona skomplikowana, nie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, kluczyków i innych narzędzi, więc doskonale poradzisz sobie z tym sama. Praca frezarki odbywa się z poziomu bazy, jak również przy użyciu pedała nożnego, zapewniającego działanie tylko na najwyższych obrotach. Dzięki frezarce do manicure i pedicure przygotujesz płytkę paznokcia do jej dalszej stylizacji, nadasz jej pożądany kształt i pozbędziesz się uciążliwych skórek, które, nieprzycinane, mogę doprowadzić nawet do poważnych schorzeń całego paznokcia. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych stanie się szybkie i bezpieczne. W dodatku urządzenie jest niewielkich rozmiarów, co ułatwi jego transport i przechowywanie. 

Frezarka kosmetyczna – komu się przyda?

Z frezarki kosmetycznej chętnie skorzysta każda fanka pięknych i zadbanych paznokci. W dzisiejszych czasach ich ozdabianie stało się bardzo popularne, a także pojawiło się wiele różnych metod wykonywania manicure i pedicure. Nakładając na płytkę lakier hybrydowy, żel lub akryl, a następnie utwardzając go światłem UV w lampie, osiągniemy profesjonalny efekt, który utrzyma się nawet przez kilka tygodni. Wszystko zależy od odpowiedniego przygotowania płytki i jej pielęgnacji. Dzięki frezarce kosmetycznej ukształtujesz płytkę według własnych potrzeb i usuniesz nieestetyczne skórki, a wykonanie zabiegu manicure i pedicure stanie się o wiele szybsze i łatwiejsze. Takie urządzenie sprawdzi się w każdym salonie kosmetycznym, jak również posłuży osobom prywatnym wykwalifikowanym w profesjonalnym ozdabianiu paznokci i świadczącym tego typu usługi. Nie zwlekaj! Zapoznaj się z naszą unikatową ofertą frezarek do manicure i pedicure.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl