ItalWax

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Lavender + szpatułki

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Lavender + szpatułki
ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Lavender + szpatułki

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach + szpatułki

Woski depilujące ItalWax to pełna linia profesjonalnych produktów do zabiegów woskowania. Produkty ItalWax są stworzone i wyprodukowane przez włoskiego producenta Filo Bianco S.r., który stosuje do produkcji oczyszczoną naturalną żywicę sosnową oraz hipoalergiczną żywicę syntetyczną - dzięki temu produkty spełniają najwyższe europejskie standardy.

Zestaw zawiera:

  • ItalWax Wosk do depilacji twardy w granulkach Lavender 100g 2 sztuki,
  • Szpatułki do depilacji 10 sztuk.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

szt.

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Natural + szpatułki

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Natural + szpatułki
ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Natural + szpatułki

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach + szpatułki

Woski depilujące ItalWax to pełna linia profesjonalnych produktów do zabiegów woskowania. Produkty ItalWax są stworzone i wyprodukowane przez włoskiego producenta Filo Bianco S.r., który stosuje do produkcji oczyszczoną naturalną żywicę sosnową oraz hipoalergiczną żywicę syntetyczną - dzięki temu produkty spełniają najwyższe europejskie standardy.

Zestaw zawiera:

  • ItalWax Wosk do depilacji twardy w granulkach Natural 100g 2 sztuki,
  • Szpatułki do depilacji 10 sztuk.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

szt.

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Plum + szpatułki

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Plum + szpatułki
ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Plum + szpatułki

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach + szpatułki

Woski depilujące ItalWax to pełna linia profesjonalnych produktów do zabiegów woskowania. Produkty ItalWax są stworzone i wyprodukowane przez włoskiego producenta Filo Bianco S.r., który stosuje do produkcji oczyszczoną naturalną żywicę sosnową oraz hipoalergiczną żywicę syntetyczną - dzięki temu produkty spełniają najwyższe europejskie standardy.

Zestaw zawiera:

  • ItalWax Wosk do depilacji twardy w granulkach Plum 100g 2 sztuki,
  • Szpatułki do depilacji 10 sztuk.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

19,99 zł

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Pour Homme + szpatułki

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Pour Homme + szpatułki
ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Pour Homme + szpatułki

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach + szpatułki

Woski depilujące ItalWax to pełna linia profesjonalnych produktów do zabiegów woskowania. Produkty ItalWax są stworzone i wyprodukowane przez włoskiego producenta Filo Bianco S.r., który stosuje do produkcji oczyszczoną naturalną żywicę sosnową oraz hipoalergiczną żywicę syntetyczną - dzięki temu produkty spełniają najwyższe europejskie standardy.

Zestaw zawiera:

  • ItalWax Wosk do depilacji twardy w granulkach Pour Homme 100g 2 sztuki,
  • Szpatułki do depilacji 10 sztuk.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

szt.

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Pour Homme Barber + szpatułki

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Pour Homme Barber + szpatułki
ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Pour Homme Barber + szpatułki

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach + szpatułki

Woski depilujące ItalWax to pełna linia profesjonalnych produktów do zabiegów woskowania. Produkty ItalWax są stworzone i wyprodukowane przez włoskiego producenta Filo Bianco S.r., który stosuje do produkcji oczyszczoną naturalną żywicę sosnową oraz hipoalergiczną żywicę syntetyczną - dzięki temu produkty spełniają najwyższe europejskie standardy.

Zestaw zawiera:

  • ItalWax Wosk do depilacji twardy w granulkach Pour Homme Barber 100g 2 sztuki,
  • Szpatułki do depilacji 10 sztuk.

Dostępność: brak towaru

Cena:

19,99 zł

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Rose + szpatułki

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Rose + szpatułki
ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Rose + szpatułki

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach + szpatułki

Woski depilujące ItalWax to pełna linia profesjonalnych produktów do zabiegów woskowania. Produkty ItalWax są stworzone i wyprodukowane przez włoskiego producenta Filo Bianco S.r., który stosuje do produkcji oczyszczoną naturalną żywicę sosnową oraz hipoalergiczną żywicę syntetyczną - dzięki temu produkty spełniają najwyższe europejskie standardy.

Zestaw zawiera:

  • ItalWax Wosk do depilacji twardy w granulkach Rose 100g 2 sztuki,
  • Szpatułki do depilacji 10 sztuk.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

szt.

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Sandalwood + szpatułki

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Sandalwood + szpatułki
ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Sandalwood + szpatułki

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach + szpatułki

Woski depilujące ItalWax to pełna linia profesjonalnych produktów do zabiegów woskowania. Produkty ItalWax są stworzone i wyprodukowane przez włoskiego producenta Filo Bianco S.r., który stosuje do produkcji oczyszczoną naturalną żywicę sosnową oraz hipoalergiczną żywicę syntetyczną - dzięki temu produkty spełniają najwyższe europejskie standardy.

Zestaw zawiera:

  • ItalWax Wosk do depilacji twardy w granulkach Sandalwood 100g 2 sztuki,
  • Szpatułki do depilacji 10 sztuk.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

szt.

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Selfie + szpatułki

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Selfie + szpatułki
ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach Selfie + szpatułki

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach + szpatułki

Woski depilujące ItalWax to pełna linia profesjonalnych produktów do zabiegów woskowania. Produkty ItalWax są stworzone i wyprodukowane przez włoskiego producenta Filo Bianco S.r., który stosuje do produkcji oczyszczoną naturalną żywicę sosnową oraz hipoalergiczną żywicę syntetyczną - dzięki temu produkty spełniają najwyższe europejskie standardy.

Zestaw zawiera:

  • ItalWax Wosk do depilacji twardy w granulkach Selfie 100g 2 sztuki,
  • Szpatułki do depilacji 10 sztuk.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

19,99 zł

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach White Chocolate + szpatułki

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach White Chocolate + szpatułki
ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach White Chocolate + szpatułki

ItalWax Minizestaw do depilacji 2x wosk twardy w granulkach + szpatułki

Woski depilujące ItalWax to pełna linia profesjonalnych produktów do zabiegów woskowania. Produkty ItalWax są stworzone i wyprodukowane przez włoskiego producenta Filo Bianco S.r., który stosuje do produkcji oczyszczoną naturalną żywicę sosnową oraz hipoalergiczną żywicę syntetyczną - dzięki temu produkty spełniają najwyższe europejskie standardy.

Zestaw zawiera:

  • ItalWax Wosk do depilacji twardy w granulkach White Chocolate 100g 2 sztuki,
  • Szpatułki do depilacji 10 sztuk.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

szt.

ItalWax Natural Film Wax 100g - wosk twardy w granulkach do depilacji bezpaskowej

ItalWax Natural Film Wax 100g - wosk twardy w granulkach do depilacji bezpaskowej
ItalWax Natural Film Wax 100g - wosk twardy w granulkach do depilacji bezpaskowej

Woski depilujące Italwax to pełna linia profesjonalnych produktów w woskiem do zabiegów woskowania. Produkty Italwax, stworzone i wyprodukowane przez włoskiego producenta Filo Bianco S.r.l. spełniają najwyższe wymagania profesjonalistów i użytkowników końcowych dzięki temu, że są opracowane we własnym laboratorium i pod ścisłym nadzorem wysoko wykwalifikowanych specjalistów Italwax. Filo Bianco S.r.l. stosuje do produkcji oczyszczoną naturalną żywicę sosnową oraz hipoalergiczną żywicę syntetyczną, dzięki czemu produkty spełniają najwyższe europejskie standardy.


Film Wax Italwax Naturalny
Do depilacji delikatnych obszarów (pachy, obszar bikini, twarz).
Film Wax Italwax to nowa generacja wosków do depilacji bezpaskowej.

Transparentny wosk ze specjalną delikatną formułą dla obszarów wrażliwych. Wosk podąża za krzywiznami ciała i łatwo chwyta krótkie i twarde włosy na nierównych powierzchniach. W trakcie nakładania temperatura wosku jest bardzo niska, dzięki czemu jest idealny do wrażliwej skóry w delikatnych obszarach. Czas twardnienia 6-10 sekund.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

8,50 zł

( 1 kg = 85,00 zł )
szt.

ItalWax Natural Film Wax 100g (opakowanie eko) - wosk twardy w granulkach do depilacji bezpaskowej

ItalWax Natural Film Wax 100g (opakowanie eko) - wosk twardy w granulkach do depilacji bezpaskowej
ItalWax Natural Film Wax 100g (opakowanie eko) - wosk twardy w granulkach do depilacji bezpaskowej

FILM WAX WOSK TWARDY W DROPSACH

  • FILM WAX to najnowszej technologii wosk marki ITALWAX.
  • W przeciwieństwie do tradycyjnego wosku film wax rozgrzewa się już w temperaturze ok. 40 stopni C, dzięki czemu wyklucza wszelkie oparzenia.
  • Film Wax twardnieje wolniej co sprawia, że mieszki włosowe ulegają zmiękczeniu, pory się otwierają w rezultacie zmniejszając bolesność depilacji.
  • Usuwane są nawet najmniejsze włoski, a dzięki temu, że FILM WAX nakłada się cienką warstwą (ok. 1mm) depilacja jest bardzo ekonomiczna!
  • Bardzo łatwy w aplikacji, odrywa się go bez pomocy pasków kosmetycznych.

 

Film Wax Italwax Naturalny

  • Do depilacji delikatnych obszarów (pachy, obszar bikini, twarz).
  • Film Wax Italwax to nowa generacja wosków do depilacji bezpaskowej.
  • Transparentny wosk ze specjalną delikatną formułą dla obszarów wrażliwych. Wosk podąża za krzywiznami ciała i łatwo chwyta krótkie i twarde włosy na nierównych powierzchniach. W trakcie nakładania temperatura wosku jest bardzo niska, dzięki czemu jest idealny do wrażliwej skóry w delikatnych obszarach. Czas twardnienia 6-10 sekund.

WAGA 100 GRAM.

Waga wosku 100g, wosk jest konfekcjonowany do torebek eco z kilogramowych opakowań zbiorczych Italwax.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

8,50 zł

( 1 kg = 85,00 zł )
zestaw

ItalWax Natural Film Wax 1kg - wosk twardy w granulkach do depilacji bezpaskowej

ItalWax Natural Film Wax 1kg - wosk twardy w granulkach do depilacji bezpaskowej
ItalWax Natural Film Wax 1kg - wosk twardy w granulkach do depilacji bezpaskowej

ItalWax Naturalny Film Wax - niskotemperaturowy transparentny wosk w dropsach do depilacji bezpaskowej 1kg

Transparentny wosk ze specjalną formułą dla obszarów wrażliwych. Wosk podąża za krzywiznami ciała i łatwo chwyta krótkie i twarde włosy na nierównych powierzchniach. W trakcie nakładania temperatura wosku jest bardzo niska, dzięki czemu jest idealny do wrażliwej skóry w delikatnych obszarach. Przeznaczony do depilacji delikatnych obszarów (pachy, obszar bikini, twarz).

Czas twardnienia 6-10 sekund.

Pojemność: worek z granulatem 1000g

Woski depilujące Italwax to pełna linia profesjonalnych produktów w woskiem do zabiegów woskowania. Produkty Italwax, stworzone i wyprodukowane przez włoskiego producenta Filo Bianco S.r.l. spełniają najwyższe wymagania profesjonalistów i użytkowników końcowych dzięki temu, że są opracowane we własnym laboratorium i pod ścisłym nadzorem wysoko wykwalifikowanych specjalistów Italwax. Filo Bianco S.r.l. stosuje do produkcji oczyszczoną naturalną żywicę sosnową oraz hipoalergiczną żywicę syntetyczną, dzięki czemu produkty spełniają najwyższe europejskie standardy.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

44,99 zł

( 1 kg = 44,99 zł )
szt.

ItalWax Natural Film Wax 500g - wosk twardy w granulkach do depilacji bezpaskowej

ItalWax Natural Film Wax 500g - wosk twardy w granulkach do depilacji bezpaskowej
ItalWax Natural Film Wax 500g - wosk twardy w granulkach do depilacji bezpaskowej

ItalWax Naturalny Film Wax - niskotemperaturowy transparentny wosk w dropsach do depilacji bezpaskowej 500g

Transparentny wosk ze specjalną formułą dla obszarów wrażliwych. Wosk podąża za krzywiznami ciała i łatwo chwyta krótkie i twarde włosy na nierównych powierzchniach. W trakcie nakładania temperatura wosku jest bardzo niska, dzięki czemu jest idealny do wrażliwej skóry w delikatnych obszarach. Przeznaczony do depilacji delikatnych obszarów (pachy, obszar bikini, twarz).

Czas twardnienia 6-10 sekund.

Pojemność: worek z granulatem 500g

Woski depilujące Italwax to pełna linia profesjonalnych produktów w woskiem do zabiegów woskowania. Produkty Italwax, stworzone i wyprodukowane przez włoskiego producenta Filo Bianco S.r.l. spełniają najwyższe wymagania profesjonalistów i użytkowników końcowych dzięki temu, że są opracowane we własnym laboratorium i pod ścisłym nadzorem wysoko wykwalifikowanych specjalistów Italwax. Filo Bianco S.r.l. stosuje do produkcji oczyszczoną naturalną żywicę sosnową oraz hipoalergiczną żywicę syntetyczną, dzięki czemu produkty spełniają najwyższe europejskie standardy.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

29,99 zł

( 1 kg = 59,98 zł )
szt.

ItalWax Natural transparentny wosk do depilacji w rolce 100ml

ItalWax Natural transparentny wosk do depilacji w rolce 100ml
ItalWax Natural transparentny wosk do depilacji w rolce 100ml

ItalWax Naturalny transparentny wosk do depilacji w rolce 100ml

Transparentny wosk do stosowania na ciepło. Wosk przeznaczony do usuwania cienkich, jasnych włosów, charakteryzujące się doskonałą przyczepnością, nakładane w cienkiej warstwie zapewniają skuteczne usuwanie włosów. Temperatura topnienia wosku to 40'C.

Woski depilujące Italwax to pełna linia profesjonalnych produktów w woskiem do zabiegów woskowania. Produkty Italwax, stworzone i wyprodukowane przez włoskiego producenta Filo Bianco S.r.l. spełniają najwyższe wymagania profesjonalistów i użytkowników końcowych dzięki temu, że są opracowane we własnym laboratorium i pod ścisłym nadzorem wysoko wykwalifikowanych specjalistów Italwax. Filo Bianco S.r.l. stosuje do produkcji oczyszczoną naturalną żywicę sosnową oraz hipoalergiczną żywicę syntetyczną, dzięki czemu produkty spełniają najwyższe europejskie standardy.

Klasyczne, rozpuszczalne w tłuszczach woski do stosowania na ciepło.
Używane do depilacji dużych obszarów (rąk, nóg, pleców).

Pojemność : 100ml
Wymiary wkładu (bez rolki):
szerokość: 52 mm
wysokość: 111 mm
grubość: 22 mm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

6,99 zł

( 1 litr = 69,90 zł )
szt.

ItalWax Nirvana Film Wax Lavender 100g Premium SPA aromatyczny wosk twardy w granulkach do depilacji bezpaskowej niskotemperaturowy

ItalWax Nirvana Film Wax Lavender 100g Premium SPA aromatyczny wosk twardy w granulkach do depilacji bezpaskowej niskotemperaturowy
ItalWax Nirvana Film Wax Lavender 100g Premium SPA aromatyczny wosk twardy w granulkach do depilacji bezpaskowej niskotemperaturowy

ItalWax Nirvana Film Wax Lavender - Premium SPA syntetyczny wosk w dropsach do depilacji bezpaskowej 100g

Premium SPA Hot Film Wax Lavender.

Innowacyjny wosk syntetyczny z olejkiem lawendowym do aromatycznej zabiegów depilacji. Wosk przeznaczony jest do depilowania wrażliwych miejsc (pachy, bikini), może być również stosowany na większych powierzchniach (nogi, plecy, ramiona). Wosk skutecznie usuwa krótkie wcześniej ogolone włosy, a aromatyczny olejek chroni i nawilża delikatną skórę podczas zabiegu, tworząc relaksujący efekt SPA. Rozgrzany wosk ma wyraźny aromatyczny zapach. Zawarty w wosku olejek pielęgnuje skórę, zapewniając elastyczność, miękkość i gładkość skóry po zabiegu depilacji.

Aromatyczna depilacja SPA z olejkiem „Nirvana” to innowacyjny sposób na usuwanie włosów, luksusowy zabieg z całkowitą pielęgnacją skóry.
Linia wosków Aromatic Spa Nirvana zawiera Film Wax, ciepły wosk, a także specjalne olejki kosmetyczne, które pielęgnują skórę podczas zabiegów depilacji.
Dropsy woskowe podczas podgrzewania w urządzeniu wytwarza aromatyczny zapach niczym w salonie SPA. Aromat powoli wypełni pomieszczenie, przynosząc pozytywne emocje, dodatkowo pomaga się zrelaksować.
Skóra po zabiegu jest nawilżona, ciało zrelaksowane i zjawiskowo pachnące. Efekt utrzymuje się długo, zachowując wyjątkową gładkość i zadbany wygląd skóry.

Dzięki produktom z serii Premium Spa Nirvana ogarnie Cię lekkość, obezwładniające szczęście, spokój i błogość.

Wyzwól się od "cierpienia" z produktami profesjonalnymi ItalWax Premium Spa Nirvana.

Woski depilujące Italwax to pełna linia profesjonalnych produktów w woskiem do zabiegów woskowania. Produkty Italwax, stworzone i wyprodukowane przez włoskiego producenta Filo Bianco S.r.l. spełniają najwyższe wymagania profesjonalistów i użytkowników końcowych dzięki temu, że są opracowane we własnym laboratorium i pod ścisłym nadzorem wysoko wykwalifikowanych specjalistów Italwax. Filo Bianco S.r.l. stosuje do produkcji oczyszczoną naturalną żywicę sosnową oraz hipoalergiczną żywicę syntetyczną, dzięki czemu produkty spełniają najwyższe europejskie standardy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,99 zł

( 1 kg = 99,90 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl