Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
NGHIA C-07 5mm cążki do skórek
NGHIA Cążki do skórek C-07 5mm
Profesjonalne cążki ze stali. NGHIA jest to wiodący producent artykułów do pielęgnacji dłoni na świecie. Firma znajduje się w Wietnamie i zaopatruje z ogromnym powodzeniem rynek amerykański, a także europejski: Francję, Włochy, Portugalię, teraz także Polskę.
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
NGHIA Cążki do skórek C-03 5mm
NGHIA Cążki do skórek C-03 5mm
Profesjonalne cążki ze stali. NGHIA jest to wiodący producent artykułów do pielęgnacji dłoni na świecie. Firma znajduje się w Wietnamie i zaopatruje z ogromnym powodzeniem rynek amerykański, a także europejski: Francję, Włochy, Portugalię, teraz także Polskę.
Wysokiej jakości produkty takie jak: cążki do skórek i paznokci, w różnych kształtach i rozmiarach, nożyczki, pęsety, kopytka oraz rylce wszystkie wykonane ze stali nierdzewnej INOX. Jest to stal o specjalnych właściwościach fizykochemicznych, odpornych na korozje ze strony różnych czynników. Stal INOX charakteryzuje się dużą zawartością chromu, co powoduje wysoką klasę produkowanych z niej narzędzi.
Cążki należy sterylizować w sterylizatorze kulkowym.
Dane techniczne:
długość ostrza 5mm
długość rękojeści 8cm
cążki jednosprężynowe
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
NGHIA EXPORT Cążki do skórek C-04 JAW 12 precyzyjne perfekcyjne
Profesjonalne cążki do skórek NGHIA EXPORT C-04 JAW 12
Profesjonalne cążki do skórek ze stali nierdzewnej z dwustronną sprężyną, przeznaczone do precyzyjnego wycinania skórek.
Dzięki metodzie łączenia szczęk Lap Joint (która minimalizuje zużywanie się materiału i możliwość powstawania luzów w porównaniu z innymi metodami łączenia) cążki zapewniają idealną pracę przez długi czas. Cążki posiadają specjalnie wyprofilowaną rękojeść (typ klasyczny), która zapewnia wysoką precyzję, wygodę i komfort pracy.
- rozmiar ostrza 4 mm
- wykonane ze stali nierdzewnej INOX
- specjalnie wyprofilowana rękojeść, która zapewnia wysoką precyzję, wygodę i komfort pracy
- metoda łączenia szczęk: Lap Joint (niewpuszczane)
- rodzaj sprężyny: dwustronna, mocowana na śrubie ze stali nierdzewnej
- całkowita długość cążek: 10,5 cm
- można dezynfekować i sterylizować dowolnymi metodami chemicznymi, termicznymi, chemiczno-termicznymi)
- waga: 40g
NARZĘDZIE PRZYSTOSOWANE DO STERYLIZACJI W AUTOKLAWIE ORAZ DEZYNFEKCJI W PREPARATACH CHEMICZNYCH*
* AUTOKLAW – STERYLIZACJA PODSTAWOWA TEMP. 121°C PRZEZ 15MIN., DEZAKTYWACJA TEMP 132-134°C, CIŚNIENIE 3 BARY
UWAGA!!!
STAL, NAWET INOX BEZ WZGLĘDU NA PRODUCENTA MOŻE W SZCZEGÓLNYCH WARUNKACH ZOSTAĆ USZKODZONA, ZNISZCZONA CZEGO WYNIKIEM MOGĄ BYC ODBARWIENIA, WŻERY A NAWET KOROZJA.
*DEZYNFEKCJA CHEMICZNA – PŁYNEM DO TEGO PRZEZNACZONYM STOSOWANYM WG ZALECEŃ PRODUCENTA.
UWAGA!!!
NIE STOSOWANIE SIĘ DO ZALECEŃ PRODUCENTA (ZBYT SILNY ROZTWÓR, ZA DŁUGI CZAS DEZYNFEKCJI) MOŻE BYĆ POWODEM REAKCJI METALU POWODUJĄC ODBARWIENIA I USZKODZENIA NARZĘDZIA
Produkt nowy niejałowy, przed pierwszym użyciem należy cążki wysterylizować.
Środki ostrożności:
- Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
- Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem.
- Przeciwwskazania - jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia, uczulenie na metale
- Produkt oferowany na niniejszej aukcji przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
NGHIA Profesjonalne Cążki do Skórek Manicure C-04 3.5mm
NGHIA C-04 3,5 mm to profesjonalne cążki do skórek ze stali nierdzewnej INOX, wyposażone w precyzyjne ostrze, połączenie Lap Joint i dwustronną sprężynę. Przeznaczone do manicure i pedicure oraz dezynfekcji i sterylizacji.
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Omi Pro-Line Cążki Al-201 Acrylic Nail Nippers Jaw16/6mm Lap Joint
Wyjątkowość Omi leży w jego trwałości i ostrości, co zapewnia cięcie w każdym miejscu ostrza bez zrywania i uszkodzenia skóry. Zaleta ta daje większą wydajność i komfort pracy.
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Omi Pro-Line Cęgi Nb-103 Nail Nippers Box Joint
OMI PRO-LINE Cęgi NB-103 NAIL NIPPERS BOX JOINT
Cęgi OMI NB-103 mają specjalnie zaprojektowane kształty szczęk, co umożliwia różne podejścia do cięcia paznokci i co za tym idzie poprawia komfort pracy. Pudełkowy przegub daje dodatkową siłę na osi, co umożliwia płynne, bezpieczne i pewne cięcia. Wyposażone w jedną sprężynę z blokadą otwierania, wykończenie satynowe z elementami polerowanymi.
Wyjątkowość Omi leży w jego trwałości i ostrości, co zapewnia cięcie w każdym miejscu ostrza bez zrywania i uszkodzenia skóry lub paznokcia. Zaleta ta daje większą wydajność i komfort pracy.
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Profesjonalne cążki do wycinania skórek 2 sprężyny srebrne 4mm
Cążki do skórek srebrne 4mm
Specjalistyczne cążki do skórek o długości ostrza 4 mm o najpopularniejszym kształcie. Główną ich zaletą są bardzo precyzyjne ostrza o odpowiednim kącie nachylenia, lekko działające sprężyny oraz ergonomiczna, gładka rękojeść, czyli dobra jakość w stosunku do ceny.
Cążki wyróżniają się lekkością i elegancją. Możliwość wykorzystania profesjonalnego w gabinetach, a także przez pasjonatki paznokci w zaciszu domowym. Dzięki użytej wysokiej jakości stali chirurgicznej zredukowano wagę narzędzia, uzyskując efekt solidnych cążek.
Nadają się do dezynfekcji i sterylizacji w autoklawie. Cążki nie są jałowe - przed pierwszym użyciem należy je wysterylizować.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Profesjonalne cęgi do paznokci u stóp z wygodnym uchwytem
Profesjonalne cęgi do paznokci u stóp z wygodnym uchwytem
Profesjonalne cęgi do paznokci - Twoje niezbędne narzędzie do perfekcyjnej pielęgnacji i stylizacji paznokci!
Ilość: 1 sztuka.
Rozmiar: 13,1 cm.
Rozmiar ostrza: 1,7 cm.
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Retoo Zestaw do Wrastających Paznokci 8w1 Stal Nierdzewna ze Skórzanym Etui
Wrastające paznokcie to problem, który potrafi skutecznie uprzykrzyć codzienne życie – ból przy chodzeniu, ryzyko stanu zapalnego i poczucie bezsilności, gdy domowe sposoby zawodzą. Zestaw do wrastających paznokci Retoo 8w1 to kompletne rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, które chcą zadbać o swoje stopy i dłonie samodzielnie, bezpiecznie i z prawdziwie profesjonalnym efektem. Osiem starannie dobranych narzędzi ze stali nierdzewnej, zamkniętych w eleganckim skórzanym etui – wszystko, czego potrzebujesz do precyzyjnej pielęgnacji paznokci w jednym miejscu.
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Staleks Pro Expert 60 Profesjonalne cęgi do paznokci 16mm
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Staleks Pro Expert 61 Profesjonalne cęgi do wrastających paznokci 16mm
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Staleks Pro Smart 10 Profesjonalne cążki do skórek i paznokci 3mm
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Staleks Pro Smart 10 Profesjonalne cążki do skórek i paznokci 5mm
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Staleks Pro Smart 70 Profesjonalne cęgi do skórek i paznokci 14mm
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Staleks Pro Smart 71 Profesjonalne cęgi do wrastających paznokci 14mm
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny