Preparaty dla psów i kotów

Frexin Wygładzający Szampon dla Psa Długowłosego Ułatwiający Rozczesywanie z Ekstraktem z Malwy 220g

Frexin Wygładzający Szampon dla Psa Długowłosego Ułatwiający Rozczesywanie z Ekstraktem z Malwy 220g
Frexin Wygładzający Szampon dla Psa Długowłosego Ułatwiający Rozczesywanie z Ekstraktem z Malwy 220g
Profesjonalny szampon dla psów długowłosych Frexin z ekstraktem z malwy, marakui i aloesu to idealne rozwiązanie dla wymagającej szaty. Formuła z witaminami A+E wygładza, nawilża i ułatwia rozczesywanie, zapewniając Twojemu pupilowi zdrowy wygląd oraz przyjemny, owocowy zapach.

Dostępność: brak towaru

Cena:

22,00 zł

( 1 kg = 100,00 zł )

Frexin Wygładzający Szampon dla Psa Ułatwiający Rozczesywanie z Proteinami Kaszmiru 220g

Frexin Wygładzający Szampon dla Psa Ułatwiający Rozczesywanie z Proteinami Kaszmiru 220g
Frexin Wygładzający Szampon dla Psa Ułatwiający Rozczesywanie z Proteinami Kaszmiru 220g
Frexin szampon ułatwiający rozczesywanie z orchideą i avocado to profesjonalny preparat pielęgnacyjny, który dzięki proteinom kaszmiru i ekstraktowi z lnu skutecznie zapobiega kołtunom. Jego zaawansowana formuła wygładza, nawilża oraz nadaje sierści jedwabisty blask, ułatwiając codzienne zabiegi pielęgnacyjne.

Dostępność: brak towaru

Cena:

19,51 zł

( 1 kg = 88,68 zł )

FreXin Wygładzający Szampon z Odżywką 2w1 dla Psa Jojoba i Makadamia o Zapachu Mango 220g

FreXin Wygładzający Szampon z Odżywką 2w1 dla Psa Jojoba i Makadamia o Zapachu Mango 220g
FreXin Wygładzający Szampon z Odżywką 2w1 dla Psa Jojoba i Makadamia o Zapachu Mango 220g
Szampon z odżywką dla psów 2w1 Frexin to profesjonalny preparat pielęgnacyjny z olejem jojoba i ekstraktem z mango. Ta odżywcza formuła dogłębnie nawilża, ułatwia rozczesywanie i nadaje sierści jedwabisty blask, zapewniając Twojemu pupilowi kompleksową higienę w jednym kroku.

Dostępność: brak towaru

Cena:

25,68 zł

( 1 kg = 116,73 zł )

Frexin Wzmacniający Szampon dla Psa z Kręconą Sierścią Wełnistą 220g

Frexin Wzmacniający Szampon dla Psa z Kręconą Sierścią Wełnistą 220g
Frexin Wzmacniający Szampon dla Psa z Kręconą Sierścią Wełnistą 220g
Profesjonalny szampon dla psów o sierści wełnistej i kręconej marki Frexin (220g) z witaminami A+E. Skutecznie oczyszcza, wzmacnia cebulki włosa oraz intensywnie nawilża, przywracając lokom zdrowy skręt i blask.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,49 zł

( 1 kg = 88,59 zł )
szt.

FreXin Zapachowa Nawilżająca Odżywka bez Spłukiwania w Sprayu dla Psa i Szczeniąt limonka arbuz 170g

FreXin Zapachowa Nawilżająca Odżywka bez Spłukiwania w Sprayu dla Psa i Szczeniąt limonka arbuz 170g
FreXin Zapachowa Nawilżająca Odżywka bez Spłukiwania w Sprayu dla Psa i Szczeniąt limonka arbuz 170g
Pachnąca odżywka dla psów bez spłukiwania marki FreXin to nawilżający preparat z hydrolizowaną keratyną, który ułatwia rozczesywanie i zapewnia długotrwałą świeżość. Idealna dla psów i szczeniąt, sprawia, że sierść staje się miękka, jedwabista i pełna zdrowego blasku.

Dostępność: brak towaru

Cena:

21,58 zł

( 1 kg = 126,94 zł )

FreXin Zapachowa Nawilżająca Odżywka bez Spłukiwania w Sprayu dla Psa i Szczeniąt malina kokos 170g

FreXin Zapachowa Nawilżająca Odżywka bez Spłukiwania w Sprayu dla Psa i Szczeniąt malina kokos 170g
FreXin Zapachowa Nawilżająca Odżywka bez Spłukiwania w Sprayu dla Psa i Szczeniąt malina kokos 170g
Pachnąca odżywka dla psów bez spłukiwania marki Frexin to nawilżający preparat z olejkiem kokosowym i keratyną, który ułatwia rozczesywanie i zapewnia długotrwałą świeżość. Idealna dla psów i szczeniąt, sprawia, że sierść staje się miękka, jedwabista i pełna zdrowego blasku.

Dostępność: brak towaru

Cena:

22,99 zł

( 1 litr = 135,24 zł )

Game Dog AniFlexi Fit Preparat na Stawy i Mięśnie Regeneracja dla Psa 100 Tabletek

Game Dog AniFlexi Fit Preparat na Stawy i Mięśnie Regeneracja dla Psa 100 Tabletek
Game Dog AniFlexi Fit Preparat na Stawy i Mięśnie Regeneracja dla Psa 100 Tabletek
Game Dog AniFlexi Fit 100 tabletek to karma uzupełniająca dla szczeniąt i psów dorosłych, wspierająca stawy, więzadła, ścięgna, kości i mięśnie. Formuła z hydrolizowanym kolagenem, kwasem hialuronowym, L-karnityną, bromelainą i witaminą C sprawdzi się szczególnie u psów aktywnych, sportowych i pracujących.

Dostępność: brak towaru

Cena:

94,99 zł

Game Dog AniFlexi Fit Proszek na Stawy i Mięśnie Regeneracja Psa 300g

Game Dog AniFlexi Fit Proszek na Stawy i Mięśnie Regeneracja Psa 300g
Game Dog AniFlexi Fit Proszek na Stawy i Mięśnie Regeneracja Psa 300g
Game Dog AniFlexi Fit 300 g to karma uzupełniająca w proszku dla szczeniąt i psów dorosłych, wspierająca stawy, ścięgna, więzadła, kości i mięśnie. Formuła z hydrolizowanym kolagenem, kwasem hialuronowym, L-karnityną, bromelainą i witaminą C sprawdzi się szczególnie u psów aktywnych, sportowych i pracujących.

Dostępność: brak towaru

Cena:

139,99 zł

( 1 kg = 466,63 zł )

Game Dog AniFlexi HA Mini Preparat na Stawy Małych Psów 120 Tabletek

Game Dog AniFlexi HA Mini Preparat na Stawy Małych Psów 120 Tabletek
Game Dog AniFlexi HA Mini Preparat na Stawy Małych Psów 120 Tabletek
Game Dog AniFlexi HA Mini 120 tabletek to karma uzupełniająca dla psów małych ras, wspierająca stawy, chrząstkę i prawidłowe funkcjonowanie układu ruchu. Formuła zawiera hydrolizowany kolagen, kwas hialuronowy, glukozaminę, chondroitynę, MSM i witaminę C.

Dostępność: brak towaru

Cena:

69,00 zł

Game Dog AniFlexi HA Preparat na Stawy i Dysplazję Psa 150 Tabletek

Game Dog AniFlexi HA Preparat na Stawy i Dysplazję Psa 150 Tabletek
Game Dog AniFlexi HA Preparat na Stawy i Dysplazję Psa 150 Tabletek
Game Dog AniFlexi HA 150 tabletek to karma uzupełniająca dla psów wspierająca stawy, chrząstkę i prawidłową pracę układu ruchu. Formuła zawiera hydrolizowany kolagen, kwas hialuronowy, glukozaminę, chondroitynę, MSM i witaminę C.

Dostępność: brak towaru

Cena:

129,99 zł

Game Dog AniFlexi HA Preparat na Stawy i Dysplazję Psa 80 Tabletek

Game Dog AniFlexi HA Preparat na Stawy i Dysplazję Psa 80 Tabletek
Game Dog AniFlexi HA Preparat na Stawy i Dysplazję Psa 80 Tabletek
Game Dog AniFlexi HA 80 tabletek to karma uzupełniająca dla psów wspierająca stawy, chrząstkę i prawidłowe funkcjonowanie układu ruchu. Formuła zawiera hydrolizowany kolagen, kwas hialuronowy, glukozaminę, chondroitynę, MSM i witaminę C.

Dostępność: brak towaru

Cena:

79,99 zł

Game Dog AniFlexi Junior Preparat na Stawy i Wzrost dla Szczeniąt 60 Tabletek

Game Dog AniFlexi Junior Preparat na Stawy i Wzrost dla Szczeniąt 60 Tabletek
Game Dog AniFlexi Junior Preparat na Stawy i Wzrost dla Szczeniąt 60 Tabletek
Game Dog AniFlexi Junior 60 tabletek to karma uzupełniająca dla szczeniąt i młodych psów, wspierająca rozwój stawów, chrząstki, kości, ścięgien i więzadeł. Zawiera m.in. kolagen rybny Peptan®, małża nowozelandzkiego, Algimun®, kwas hialuronowy, witaminy i minerały.

Dostępność: brak towaru

Cena:

79,00 zł

Game Dog AniFlexi Marine Preparat na Stawy dla Psa Alergika 80 Tabletek

Game Dog AniFlexi Marine Preparat na Stawy dla Psa Alergika 80 Tabletek
Game Dog AniFlexi Marine Preparat na Stawy dla Psa Alergika 80 Tabletek
Game Dog AniFlexi Marine 80 tabletek to karma uzupełniająca dla psów wspierająca stawy, chrząstkę i cały układ ruchu. Formuła z kolagenem rybnym Peptan®, chrząstką rekina, małżem nowozelandzkim, glukozaminą, kwasem hialuronowym i witaminą C została opracowana z myślą także o psach z nadwrażliwością na niektóre źródła białka.

Dostępność: brak towaru

Cena:

99,00 zł

Game Dog AniFlexi Plus Refill preparat na Stawy i Kręgosłup dla Psa Zapas 550g

Game Dog AniFlexi Plus Refill preparat na Stawy i Kręgosłup dla Psa Zapas 550g
Game Dog AniFlexi Plus Refill preparat na Stawy i Kręgosłup dla Psa Zapas 550g
Game Dog AniFlexi+ Refil Pack 550 g to karma uzupełniająca dla psów wspierająca stawy, chrząstki i prawidłową ruchomość układu ruchu. Formuła zawiera m.in. kolagen hydrolizowany i natywny typu II, glukozaminę, chondroitynę, MSM, kwas hialuronowy, Boswellia serrata i witaminę C.

Dostępność: brak towaru

Cena:

199,00 zł

( 1 kg = 361,82 zł )

Game Dog AniFlexi Plus V2 preparat na Stawy i Kręgosłup dla Psa 150g

Game Dog AniFlexi Plus V2 preparat na Stawy i Kręgosłup dla Psa 150g
Game Dog AniFlexi Plus V2 preparat na Stawy i Kręgosłup dla Psa 150g
Game Dog AniFlexi+ v2 150 g to karma uzupełniająca dla psów wspierająca stawy, chrząstkę i układ ruchu. Zawiera m.in. hydrolizowany i natywny kolagen typu II, glukozaminę, chondroitynę, MSM, kwas hialuronowy, Boswellia serrata i witaminę C.

Dostępność: brak towaru

Cena:

99,00 zł

( 1 kg = 660,00 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl