Płyny i preparaty do paznokci

Ntn Dehydrator preparat do odtłuszczania i oczyszczania NailPrep 7ml

Ntn Dehydrator preparat do odtłuszczania i oczyszczania NailPrep 7ml
Ntn Dehydrator preparat do odtłuszczania i oczyszczania NailPrep 7ml

Dehydrator preparat do odtłuszczania i oczyszczania naturalnej płytki paznokcia NTN 7ml

Preparat odtłuszczający i oczyszczający naturalną płytkę paznokci, doskonale przygotowuje paznokcie pod aplikację hybryd, żeli, akryli i akrylożelu.

Doskonale usuwa powstały podczas przygotowania paznokci pył. Dzięki działaniu antybakteryjnemu i przeciwgrzybiczemu - dezynfekuje płytkę i eliminuje powstałe na niej bakterie. Produkt sprawdzi się doskonale dla osób z trudną płytką paznokcia, skłonną do zapowietrzeń i odprysków. Nie wymaga przemywania, a dzięki idealnie dobranemu pędzelkowi – aplikacja produktu jest bardzo przyjemna i wydajna.

Zwiększa przyczepność produktów do stylizacji paznokci.

Sposób użycia:

  • Zanim nałożysz dehydrator NTN Premium pamiętaj o zmatowieniu płytki paznokcia pilnikiem lub blokiem polerskim.
  • Należy także przygotować skórki (najlepiej frezarką) i oczyścić paznokcie ze wszystkich nabłonków. Powierzchnię paznokcia dokładnie oczyścić z powstałego pyłu.
  • Preparat w niewielkiej ilości nanieść delikatnie odsączonym pędzelkiem na paznokcie i odczekać, aż preparat wyschnie.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

7,99 zł

( 1 litr = 1 141,43 zł )
szt.

NTN Premium Aceton kosmetyczny płyn do usuwania lakieru hybrydowego 1000ml

NTN Premium Aceton kosmetyczny płyn do usuwania lakieru hybrydowego 1000ml
NTN Premium Aceton kosmetyczny płyn do usuwania lakieru hybrydowego 1000ml

NTN Premium Aceton Kosmetyczny 1000ml - Profesjonalny Płyn do Usuwania Lakieru Hybrydowego

Opis Produktu: NTN Premium Aceton Kosmetyczny to niezawodny płyn do usuwania lakieru hybrydowego, zmiękczania żeli, akryli oraz tipsów. Delikatnie i skutecznie usuwa produkty bez uszkodzenia naturalnych paznokci, co skraca czas pracy stylistki. Idealny do czyszczenia pędzelków po akrylu i masie żelowej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,50 zł

( 1 litr = 17,50 zł )
szt.

NTN Premium Aceton kosmetyczny płyn do usuwania lakieru hybrydowego 100ml

NTN Premium Aceton kosmetyczny płyn do usuwania lakieru hybrydowego 100ml
NTN Premium Aceton kosmetyczny płyn do usuwania lakieru hybrydowego 100ml

NTN Premium Aceton Kosmetyczny 100ml - Profesjonalny Płyn do Usuwania Lakieru Hybrydowego

NTN Premium Aceton Kosmetyczny to niezawodny płyn do usuwania lakieru hybrydowego, zmiękczania żeli, akryli oraz tipsów. Delikatnie i skutecznie usuwa produkty bez uszkodzenia naturalnych paznokci, co skraca czas pracy stylistki. Idealny do czyszczenia pędzelków po akrylu i masie żelowej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

5,49 zł

( 1 litr = 54,90 zł )
szt.

NTN Premium Cleaner Ethanol Płyn odtłuszczacz do paznokci hybryd i żelu 100ml

NTN Premium Cleaner Ethanol Płyn odtłuszczacz do paznokci hybryd i żelu 100ml
NTN Premium Cleaner Ethanol Płyn odtłuszczacz do paznokci hybryd i żelu 100ml

NTN Premium Cleaner Ethanol Płyn odtłuszczacz do paznokci hybryd i żelu

Płyn do odtłuszczania płytki paznokcia i usuwania warstwy inhibicyjnej (lepkiej). Preparat skuteczny i szybki w działaniu.

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 100ml.

Doskonale przemywa warstwę dyspersyjną przy wszystkich metodach stylizacji paznokci. Przydatny przy przemywaniu narzędzi, pojemników, lamp i stanowiska pracy. Nie niszczy powierzchni lakierowanych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

6,99 zł

szt.

NTN Premium Cuticle Oil Almond Cookies Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem 5ml

NTN Premium Cuticle Oil Almond Cookies Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem 5ml
NTN Premium Cuticle Oil Almond Cookies Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem 5ml

NTN Premium Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem

Doskonałe nawilżenie, wzorowe odżywienie, pełna regeneracja, a poza tym cudny zapach, w którym zakochasz się od pierwszej aplikacji! Każda piękna stylizacja paznokci zaczyna się od wypielęgnowanej skóry dłoni – dlatego oliwka nawilżająca to produkt absolutnie niezbędny w Twojej kosmetyczce.

Piękne i zadbane dłonie każdego dnia. Postaw na piękne i zadbane skórki, które zachwycą swoim doskonałym wyglądem nawet bez dodatkowych stylizacji!

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 5ml.

Aromat: Almond Cookies.

Dostępność: brak towaru

Cena:

3,99 zł

( 1 litr = 79,80 zł )

NTN Premium Cuticle Oil Almond Cookies Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem 50ml

NTN Premium Cuticle Oil Almond Cookies Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem 50ml
NTN Premium Cuticle Oil Almond Cookies Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem 50ml

NTN Premium Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem

Doskonałe nawilżenie, wzorowe odżywienie, pełna regeneracja, a poza tym cudny zapach, w którym zakochasz się od pierwszej aplikacji! Każda piękna stylizacja paznokci zaczyna się od wypielęgnowanej skóry dłoni – dlatego oliwka nawilżająca to produkt absolutnie niezbędny w Twojej kosmetyczce.

Piękne i zadbane dłonie każdego dnia. Postaw na piękne i zadbane skórki, które zachwycą swoim doskonałym wyglądem nawet bez dodatkowych stylizacji!

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 50ml.

Aromat: Almond Cookies.

Dostępność: brak towaru

Cena:

11,99 zł

( 1 litr = 239,80 zł )

NTN Premium Cuticle Oil Juicy Orange Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem 5ml

NTN Premium Cuticle Oil Juicy Orange Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem 5ml
NTN Premium Cuticle Oil Juicy Orange Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem 5ml

NTN Premium Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem

Doskonałe nawilżenie, wzorowe odżywienie, pełna regeneracja, a poza tym cudny zapach, w którym zakochasz się od pierwszej aplikacji! Każda piękna stylizacja paznokci zaczyna się od wypielęgnowanej skóry dłoni – dlatego oliwka nawilżająca to produkt absolutnie niezbędny w Twojej kosmetyczce.

Piękne i zadbane dłonie każdego dnia. Postaw na piękne i zadbane skórki, które zachwycą swoim doskonałym wyglądem nawet bez dodatkowych stylizacji!

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 5ml.

Aromat: Juicy Orange.

Dostępność: brak towaru

Cena:

3,99 zł

( 1 litr = 79,80 zł )

NTN Premium Cuticle Oil Juicy Orange Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem 50ml

NTN Premium Cuticle Oil Juicy Orange Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem 50ml
NTN Premium Cuticle Oil Juicy Orange Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem 50ml

NTN Premium Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem

Doskonałe nawilżenie, wzorowe odżywienie, pełna regeneracja, a poza tym cudny zapach, w którym zakochasz się od pierwszej aplikacji! Każda piękna stylizacja paznokci zaczyna się od wypielęgnowanej skóry dłoni – dlatego oliwka nawilżająca to produkt absolutnie niezbędny w Twojej kosmetyczce.

Piękne i zadbane dłonie każdego dnia. Postaw na piękne i zadbane skórki, które zachwycą swoim doskonałym wyglądem nawet bez dodatkowych stylizacji!

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 50ml.

Aromat: Juicy Orange.

Dostępność: brak towaru

Cena:

9,90 zł

( 1 litr = 198,00 zł )

NTN Premium Cuticle Oil Strawberry Shake Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem 5ml

NTN Premium Cuticle Oil Strawberry Shake Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem 5ml
NTN Premium Cuticle Oil Strawberry Shake Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem 5ml

NTN Premium Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem

Doskonałe nawilżenie, wzorowe odżywienie, pełna regeneracja, a poza tym cudny zapach, w którym zakochasz się od pierwszej aplikacji! Każda piękna stylizacja paznokci zaczyna się od wypielęgnowanej skóry dłoni – dlatego oliwka nawilżająca to produkt absolutnie niezbędny w Twojej kosmetyczce.

Piękne i zadbane dłonie każdego dnia. Postaw na piękne i zadbane skórki, które zachwycą swoim doskonałym wyglądem nawet bez dodatkowych stylizacji!

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 5ml.

Aromat: Strawberry Shake.

Dostępność: brak towaru

Cena:

3,99 zł

( 1 litr = 798,00 zł )

NTN Premium Nail Prep Dehydrator Odtłuszczający do Paznokci 15ml

NTN Premium Nail Prep Dehydrator Odtłuszczający do Paznokci 15ml
NTN Premium Nail Prep Dehydrator Odtłuszczający do Paznokci 15ml

NTN Premium Nail Prep Dehydrator 15 ml to preparat do odtłuszczania i osuszania naturalnej płytki paznokcia przed stylizacją. Pomaga przygotować paznokcie do aplikacji produktów hybrydowych, żelowych i innych systemów stylizacji.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,99 zł

( 1 kg = 666,00 zł )
szt.
  • nowość

NTN Premium Primer bezkwasowy UltraHold Acid Free do odtłuszczania paznokci 5ml

NTN Premium Primer bezkwasowy UltraHold Acid Free do odtłuszczania paznokci 5ml
NTN Premium Primer bezkwasowy UltraHold Acid Free do odtłuszczania paznokci 5ml

NTN Premium Primer bezkwasowy UltraHold Acid Free do odtłuszczania paznokci

Bezkwasowy preparat pomocniczy, który działa jak dwustronna taśma klejąca. Jego niewielka ilość wystarczy do przygotowania naturalnej płytki przed wykonaniem stylizacji hybrydowej, żelowej, akrylożelowej oraz akrylowej.

Uwaga! Primera nie nakłada się na skórki! Pozostawia lepką warstwę, nie odparowuje do końca!

Formuła HEMA/Di-HEMA Free.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

5,99 zł

( 1 litr = 1 198,00 zł )
szt.

NTN Primer kwasowy wytrawiacz do płytki paznokci 5ml

NTN Primer kwasowy wytrawiacz do płytki paznokci 5ml
NTN Primer kwasowy wytrawiacz do płytki paznokci 5ml

PRIMER KWASOWY NTN PREMIUM 5ml

Preparat kwasowy NTN Premium, którego zadaniem jest wytrawienie naturalnej płytki i przygotowaniem jej przed zastosowaniem lakierów hybrydowych, żeli oraz akryli. Primer kwasowy dedykowany jest dla osób z problematyczną płytką paznokcia, u  której stylizacja nie utrzymuje się.

Nie powinien być stosowany zbyt często ze względu na mocne stężenie kwasu. Częste stosowanie może doprowadzić do przesuszenia płytki oraz jej zniszczenia przez zbyt mocne wytrawienie.

Uwaga! Primera nie nakłada się na skórki! Primer kwasowy to bardzo silny preparat.

Pojemność: 5ml.

Sposób użycia:

  1. Na zmatowioną oraz odtłuszczoną preparatem powierzchnię paznokcia należy nanieść punktowo primer kwasowy NTN Premium.
  2. Preparat powinien być nakładany w minimalnej ilości tylko na naturalną, zmatowioną i odtłuszczoną płytkę.
  3. Przed przejściem do kolejnych etapów stylizacji należy poczekać, aż primer kwasowy odparuje z płytki paznokcia.

Uwaga! Podczas transportu w niskiej temperaturze primer kwasowy i bezkwasowy może zamarznąć, ale pomimo zmiany stanu skupienia nie traci on swoich właściwości. Pozostaw buteleczkę w temperaturze pokojowej i poczekaj, aż płyn wróci do właściwej konsystencji. Nigdy nie odkręcaj butelki, gdy primer jest zamarznięty.

 

Środki ostrożności:

  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, chronić przed dziećmi.
  • Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
  • Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia.
  • W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu.
  • Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem.
  • Nie stosować po upływie terminu ważności.
  • Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV.
  • Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

6,59 zł

( 1 litr = 1 318,00 zł )
szt.

NTN Zestaw płynów do paznokci - cleaner 100ml + remover 100ml + dozownik z pompką 150ml

NTN Zestaw płynów do paznokci - cleaner 100ml + remover 100ml + dozownik z pompką 150ml
NTN Zestaw płynów do paznokci - cleaner 100ml + remover 100ml + dozownik z pompką 150ml

NTN Zestaw do paznokci cleaner + remover + dozownik z pompką

Zestaw zawiera:

  • CLEANER – płyn do przemywania odtłuszczania paznokci 100ml - 1 sztuka,
  • REMOVER – płyn do rozpuszczania i usuwania masy hybrydowej 100ml - 1 sztuka,
  • DOZOWNIK Z POMPKĄ - idealny pojemnik do płynów kosmetycznych - 1 sztuka.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,99 zł

zestaw

Perfect Lady Cuticle Oil La Puissance Perfumowana oliwka do skórek i paznokci 15ml

Perfect Lady Cuticle Oil La Puissance Perfumowana oliwka do skórek i paznokci 15ml
Perfect Lady Cuticle Oil La Puissance Perfumowana oliwka do skórek i paznokci 15ml

Perfect Lady Cuticle Oil Perfumowana oliwka do skórek i paznokci

Zanurz się w zmysłowym świecie perfumowanej pielęgnacji! Daj swoim paznokciom najlepszą ochronę i ciesz się długotrwałą, zdrową stylizacją! Pielęgnacja skórek i paznokci w wyjątkowo pachnącym stylu!

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 15ml.

Zapach: La Puissance.

Dostępność: brak towaru

Cena:

9,90 zł

( 1 litr = 660,00 zł )

Perfect Lady Cuticle Oil Les Felicite Perfumowana oliwka do skórek i paznokci 15ml

Perfect Lady Cuticle Oil Les Felicite Perfumowana oliwka do skórek i paznokci 15ml
Perfect Lady Cuticle Oil Les Felicite Perfumowana oliwka do skórek i paznokci 15ml

Perfect Lady Cuticle Oil Perfumowana oliwka do skórek i paznokci

Zanurz się w zmysłowym świecie perfumowanej pielęgnacji! Daj swoim paznokciom najlepszą ochronę i ciesz się długotrwałą, zdrową stylizacją! Pielęgnacja skórek i paznokci w wyjątkowo pachnącym stylu!

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 15ml.

Zapach: Les Felicite.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,90 zł

( 1 litr = 660,00 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl