Pielęgnacja ciała

Dubai Senses Luksusowy zestaw - pielęgnacja o zapachu czekolady i pistacji: żel pod prysznic 400ml + balsam do ciała 300ml

Dubai Senses Luksusowy zestaw - pielęgnacja o zapachu czekolady i pistacji: żel pod prysznic 400ml + balsam do ciała 300ml
Dubai Senses Luksusowy zestaw - pielęgnacja o zapachu czekolady i pistacji: żel pod prysznic 400ml + balsam do ciała 300ml

Dubai Senses Luksusowy zestaw - pielęgnacja o zapachu czekolady i pistacji: żel pod prysznic + balsam do ciała

Zestaw zawiera:

  • Żel pod prysznic Dubai Senses 400ml - 1 sztuka,
  • Balsam do ciała Dubai Senses 300ml - 1 sztuka.

Odkryj luksusową pielęgnację inspirowaną aromatami Dubaju! Nawilżający balsam do ciała i żel pod prysznic Dubai Senses o zapachu czekolady i pistacji to wyjątkowe połączenie orientalnych nut zapachowych z bogactwem składników pielęgnacyjnych.

"Czekolada Dubajska" to połączenie czekolady i pistacji, które szybko stało się światowym fenomenem. Wariacje smaku zostały dodane przez Garden do swojej gamy produktów pielęgnacyjnych, konkretnie w żelu pod prysznic i nawilżającym balsamie do ciała.

Innowacyjny i unikalny doświadczenie pielęgnacji skóry, które nie ma sobie równych. Luksusowa czekoladowa tekstura i zmysłowy zapach pieczonych orzechów przekształca rutynę kosmetyczną w niewinną, wolną od kalorii przyjemność - w coś więcej niż tylko luksus dla skóry!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

99,98 zł

szt.

Dubai Senses Żel pod prysznic - luksusowy zapach czekolady i pistacji 400ml

Dubai Senses Żel pod prysznic - luksusowy zapach czekolady i pistacji 400ml
Dubai Senses Żel pod prysznic - luksusowy zapach czekolady i pistacji 400ml

Dubai Senses Żel pod prysznic do ciała o zapachu dubajskiej czekolady

Poczuj luksusowy zapach inspirowany Dubajem! Żel pod prysznic Dubai Senses to połączenie czekoladowej słodyczy z chrupiącą pistacją i kremową wanilią. Wzbogacony sokiem z aloesu i prowitaminą B5, pielęgnuje skórę i zapewnia uczucie miękkości i nawilżenia przez cały dzień.

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 400ml.

Zapach: czekolada i pistacja.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

49,99 zł

( 1 litr = 124,98 zł )
szt.

Dubajski zestaw Garden Dubai Senses – 1x balsam do ciała 300ml + 2x żel pod prysznic 400ml

Dubajski zestaw Garden Dubai Senses – 1x balsam do ciała 300ml + 2x żel pod prysznic 400ml
Dubajski zestaw Garden Dubai Senses – 1x balsam do ciała 300ml + 2x żel pod prysznic 400ml

Dubajski zestaw Garden Dubai Senses – 1x balsam do ciała + 2x żel pod prysznic

Odkryj luksusową pielęgnację inspirowaną aromatami Dubaju! Nawilżający balsam do ciała i żel pod prysznic Dubai Senses o zapachu czekolady i pistacji to wyjątkowe połączenie orientalnych nut zapachowych z bogactwem składników pielęgnacyjnych.

Zestaw zawiera:

  • Dubai Senses Balsam do ciała o zapachu czekolady dubajskiej 300ml - 1 sztuka,
  • Dubai Senses Żel pod prysznic do ciała o zapachu czekolady dubajskiej 400ml - 2 sztuki.

"Czekolada Dubajska" to połączenie czekolady i pistacji, które szybko stało się światowym fenomenem. Wariacje smaku zostały dodane przez Garden do swojej gamy produktów pielęgnacyjnych, konkretnie żelu pod prysznic i nawilżającego balsamu do ciała.

Innowacyjne i unikalne doświadczenie pielęgnacji skóry, które nie ma sobie równych. Luksusowa czekoladowa tekstura i zmysłowy zapach pieczonych orzechów przekształca rutynę kosmetyczną w niewinną, wolną od kalorii przyjemność - w coś więcej niż tylko luksus dla skóry!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

149,97 zł

( 1 litr = 136,34 zł )
zestaw

Dubajski zestaw Garden Dubai Senses – 2x balsam do ciała 300ml + 1x żel pod prysznic 400ml

Dubajski zestaw Garden Dubai Senses – 2x balsam do ciała 300ml + 1x żel pod prysznic 400ml
Dubajski zestaw Garden Dubai Senses – 2x balsam do ciała 300ml + 1x żel pod prysznic 400ml

Dubajski zestaw Garden Dubai Senses – 2x balsam do ciała + 1x żel pod prysznic

Odkryj luksusową pielęgnację inspirowaną aromatami Dubaju! Nawilżający balsam do ciała i żel pod prysznic Dubai Senses o zapachu czekolady i pistacji to wyjątkowe połączenie orientalnych nut zapachowych z bogactwem składników pielęgnacyjnych.

Zestaw zawiera:

  • Dubai Senses Balsam do ciała o zapachu czekolady dubajskiej 300ml - 2 sztuki,
  • Dubai Senses Żel pod prysznic do ciała o zapachu czekolady dubajskiej 400ml - 1 sztuka.

"Czekolada Dubajska" to połączenie czekolady i pistacji, które szybko stało się światowym fenomenem. Wariacje smaku zostały dodane przez Garden do swojej gamy produktów pielęgnacyjnych, konkretnie żelu pod prysznic i nawilżającego balsamu do ciała.

Innowacyjne i unikalne doświadczenie pielęgnacji skóry, które nie ma sobie równych. Luksusowa czekoladowa tekstura i zmysłowy zapach pieczonych orzechów przekształca rutynę kosmetyczną w niewinną, wolną od kalorii przyjemność - w coś więcej niż tylko luksus dla skóry!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

149,97 zł

( 1 litr = 149,97 zł )
zestaw

FBT Balsam na bóle stawów z żywokostem i złotym wąsem 75ml

FBT Balsam na bóle stawów z żywokostem i złotym wąsem 75ml
FBT Balsam na bóle stawów z żywokostem i złotym wąsem 75ml
FBT Żywokost ze Złotym Wąsem to regenerujący krem-balsam na stawy i kręgosłup. Skutecznie łagodzi stany zapalne, wspomaga usuwanie złogów soli oraz przywraca ruchomość obciążonym stawom.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

15,99 zł

( 1 litr = 213,20 zł )
szt.

FBT Krem-balsam pięciornik na bóle stawów i ruchomość 75ml

FBT Krem-balsam pięciornik na bóle stawów i ruchomość 75ml
FBT Krem-balsam pięciornik na bóle stawów i ruchomość 75ml
FBT Pięciornik to skuteczny krem-balsam na stawy, który łagodzi ból, zmniejsza stany zapalne i poprawia ruchomość narządu ruchu. Ta naturalna formuła z ekstraktem z pięciornika błotnego to idealne wsparcie przy dolegliwościach reumatycznych oraz podczas intensywnej aktywności fizycznej.

Dostępność: brak towaru

Cena:

15,99 zł

( 1 litr = 213,20 zł )

FBT Krem-balsam regenerujący na bóle stawów i kręgosłup 75ml

FBT Krem-balsam regenerujący na bóle stawów i kręgosłup 75ml
FBT Krem-balsam regenerujący na bóle stawów i kręgosłup 75ml
FBT Jad żmii Chondroityna to zaawansowany krem-balsam na bóle reumatyczne i stawy, który łączy działanie przeciwbólowe z regeneracją tkanek. Skutecznie wspiera układ mięśniowo-szkieletowy, przynosząc szybką ulgę przy obciążeniach i stanach zwyrodnieniowych.

Dostępność: brak towaru

Cena:

17,99 zł

( 1 litr = 239,87 zł )

FBT Krem-balsam regenerujący na stawy i kręgosłup 75ml

FBT Krem-balsam regenerujący na stawy i kręgosłup 75ml
FBT Krem-balsam regenerujący na stawy i kręgosłup 75ml
Krem-balsam FBT Żywokost z chondroityną to zaawansowane wsparcie w walce z dolegliwościami stawów i kręgosłupa. Skutecznie regeneruje tkankę kostną i stawową, przynosząc natychmiastową ulgę w stanach zapalnych oraz poprawiając ruchomość narządu ruchu.

Dostępność: brak towaru

Cena:

14,99 zł

( 1 litr = 199,87 zł )

FBT Krem-balsam rozgrzewający na bóle mięśni i stawów z jadem skorpiona i pszczelim 75ml

FBT Krem-balsam rozgrzewający na bóle mięśni i stawów z jadem skorpiona i pszczelim 75ml
FBT Krem-balsam rozgrzewający na bóle mięśni i stawów z jadem skorpiona i pszczelim 75ml
FBT Krem-balsam rozgrzewający z jadem skorpiona i pszczelim to zaawansowany preparat na bóle stawów, mięśni i kręgosłupa. Intensywnie rozgrzewa, redukuje obrzęki oraz wspomaga regenerację układu mięśniowo-szkieletowego.

Dostępność: brak towaru

Cena:

17,99 zł

( 1 litr = 239,87 zł )

FBT Krem-balsam z czagą na gojenie ran i podrażnienia 75ml

FBT Krem-balsam z czagą na gojenie ran i podrażnienia 75ml
FBT Krem-balsam z czagą na gojenie ran i podrażnienia 75ml
Krem-balsam FBT z czagą to intensywnie regenerujący preparat, który wspiera gojenie ran, blizn oraz łagodzi bóle stawów. Ta naturalna formuła z ekstraktem z błyskoporka podkorowego skutecznie przyspiesza odnowę naskórka i poprawia kondycję skóry.

Dostępność: brak towaru

Cena:

14,99 zł

( 1 litr = 199,87 zł )

FBT Krem-balsam z jadem żmii na stłuczenia i skręcenia 75ml

FBT Krem-balsam z jadem żmii na stłuczenia i skręcenia 75ml
FBT Krem-balsam z jadem żmii na stłuczenia i skręcenia 75ml
Maść FBT z jadem żmii to skuteczny krem-balsam o działaniu przeciwbólowym i regenerującym, idealny przy skręceniach, stłuczeniach oraz bólach mięśniowo-stawowych. Ta zaawansowana ukraińska formuła z ekstraktami ziołowymi przynosi szybką ulgę w stanach zapalnych układu ruchu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

14,99 zł

( 1 litr = 199,87 zł )

FBT Krem-balsam Żabi kamień jad pszczeli na bóle stawów 75ml

FBT Krem-balsam Żabi kamień jad pszczeli na bóle stawów 75ml
FBT Krem-balsam Żabi kamień jad pszczeli na bóle stawów 75ml
FBT Żabi Kamień z jadem pszczelim to zaawansowany balsam na stawy, który skutecznie łagodzi ból, redukuje obrzęki i wspomaga regenerację tkanki chrzęstnej. Jego unikalna formuła przynosi ulgę mięśniom i więzadłom, poprawiając codzienny komfort ruchu.

Dostępność: brak towaru

Cena:

16,99 zł

( 1 litr = 226,53 zł )

Garden Dubai Senses Świąteczny zestaw prezentowy do pielęgnacji ciała w prezentowym pudełku - balsam + żel pod prysznic + 3x słodkości

Garden Dubai Senses Świąteczny zestaw prezentowy do pielęgnacji ciała w prezentowym pudełku - balsam + żel pod prysznic + 3x słodkości
Garden Dubai Senses Świąteczny zestaw prezentowy do pielęgnacji ciała w prezentowym pudełku - balsam + żel pod prysznic + 3x słodkości

Garden Dubai Senses Świąteczny zestaw prezentowy do pielęgnacji ciała w prezentowym pudełku - balsam + żel pod prysznic + 3x słodkości

Podaruj bliskiej osobie odrobinę luksusu w te Święta! Zestaw idealny dla ciała i umysłu - zapakowany w ozdobne pudełko!

Zestaw zawiera:

  • Balsam do ciała Garden Dubai Senses 300 ml - 1 sztuka,
  • Żel pod prysznic Garden Dubai Senses 400ml - 1 sztuka,
  • GRATIS w postaci pysznych słodkości - 3 sztuki.

Dostępność: brak towaru

Cena:

69,99 zł

Golden Farm Mydło z kwasem salicylowym na trądzik do skóry tłustej 70g

Golden Farm Mydło z kwasem salicylowym na trądzik do skóry tłustej 70g
Golden Farm Mydło z kwasem salicylowym na trądzik do skóry tłustej 70g
Mydło z kwasem salicylowym Golden Farm to profesjonalny produkt do głębokiego oczyszczania cery trądzikowej i przetłuszczającej się. Skutecznie złuszcza martwy naskórek, odblokowuje pory oraz działa antybakteryjnie, przywracając skórze zdrowy i świeży wygląd.

Dostępność: brak towaru

Cena:

7,99 zł

( 1 kg = 114,14 zł )

Golden Farm Naturalne mydło siarkowe do skóry problematycznej 70g

Golden Farm Naturalne mydło siarkowe do skóry problematycznej 70g
Golden Farm Naturalne mydło siarkowe do skóry problematycznej 70g
Golden Farm Mydło siarkowe w kostce to naturalna kuracja dla cery problematycznej, trądzikowej i przetłuszczającej się. Skutecznie eliminuje wypryski, głęboko oczyszcza pory i przywraca skórze równowagę, będąc idealnym wyborem dla nastolatków i osób zmagających się z niedoskonałościami.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

7,99 zł

( 1 kg = 114,14 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl