Pielęgnacja ciała

MadiS Zestaw Do Opalania Olejek Marchewkowy Żel Aloesowy 2szt

MadiS Zestaw Do Opalania Olejek Marchewkowy Żel Aloesowy 2szt
MadiS Zestaw Do Opalania Olejek Marchewkowy Żel Aloesowy 2szt
Zestaw do opalania MadiS to grecki duet: wodoodporny olejek marchewkowy SPF 10 oraz intensywnie chłodzący żel z 99,9% aloesem. Błyskawicznie przyspiesza uzyskanie głębokiej opalenizny i gwarantuje głębokie ukojenie przesuszonej słońcem skóry.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

98,50 zł

( 1 szt. = 49,25 zł )
szt.

MadiS Zestaw Do Opalania Olejek Marchewkowy Żel Po Opalaniu 2szt

MadiS Zestaw Do Opalania Olejek Marchewkowy Żel Po Opalaniu 2szt
MadiS Zestaw Do Opalania Olejek Marchewkowy Żel Po Opalaniu 2szt
Grecki zestaw do opalania MadiS to innowacyjny duet: marchewkowy olejek przyspieszający opaleniznę oraz kojący żel aloesowy z granatem. Zapewnia błyskawiczny, złocisty odcień skóry i głębokie nawilżenie, stanowiąc niezastąpiony niezbędnik na słoneczne dni i wakacyjne wyjazdy.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

83,90 zł

( 1 szt. = 41,95 zł )
szt.

MadiS Zestaw Do Opalania Przyspieszacz i Emulsja Sea n Sand

MadiS Zestaw Do Opalania Przyspieszacz i Emulsja Sea n Sand
MadiS Zestaw Do Opalania Przyspieszacz i Emulsja Sea n Sand
Zestaw do opalania MadiS Sea and Sand to innowacyjny duet pielęgnacyjny, w skład którego wchodzi booster przyspieszający powstawanie opalenizny oraz kojąca emulsja ratunkowa po słońcu. Gwarantuje błyskawiczny, złocisty odcień skóry i głębokie nawilżenie, idealnie sprawdzając się podczas wakacji.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

79,00 zł

( 1 szt. = 39,50 zł )
szt.

MadiS Zestaw Ochronny dla Dzieci Balsam SPF30 i Żel po Opalaniu

MadiS Zestaw Ochronny dla Dzieci Balsam SPF30 i Żel po Opalaniu
MadiS Zestaw Ochronny dla Dzieci Balsam SPF30 i Żel po Opalaniu
Zestaw do opalania dla dzieci MadiS to bezpieczny i kompletny wybór na wakacje, gwarantujący wysoką ochronę delikatnej skóry. Zestaw zawiera wodoodporny balsam z filtrem SPF 30 z wygodnym atomizerem oraz kojący żel po opalaniu z aloesem. Zadbaj o komfort najbliższych i ciesz się latem.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

99,00 zł

( 1 szt. = 49,50 zł )
szt.

MadiS Zestaw Ochronny dla Dzieci Balsam SPF50 i Żel po Opalaniu

MadiS Zestaw Ochronny dla Dzieci Balsam SPF50 i Żel po Opalaniu
MadiS Zestaw Ochronny dla Dzieci Balsam SPF50 i Żel po Opalaniu
Zestaw do opalania dla dzieci MadiS to niezawodna, bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna na wymarzone wakacje. Wygodny w aplikacji, wodoodporny balsam SPF 50 w sprayu oraz chłodzący żel po opalaniu z aloesem zapewnią długotrwałe bezpieczeństwo i ukojenie dla całej rodziny.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

99,00 zł

( 1 szt. = 49,50 zł )
szt.

Naturalne mydło dziegciowe w płynie do skóry problematycznej 270ml

Naturalne mydło dziegciowe w płynie do skóry problematycznej 270ml
Naturalne mydło dziegciowe w płynie do skóry problematycznej 270ml
Mydło dziegciowe w płynie to naturalny preparat wspierający pielęgnację skóry problematycznej, dotkniętej łuszczycą, AZS czy łojotokiem. Dzięki zawartości brzozowej smoły skutecznie łagodzi stany zapalne, redukuje swędzenie i dba o zdrowie skóry oraz włosów.

Dostępność: brak towaru

Cena:

14,99 zł

( 1 kg = 55,52 zł )

Naturalny żel dziegciowy do skóry problematycznej na łuszczycę AZS trądzik 350ml

Naturalny żel dziegciowy do skóry problematycznej na łuszczycę AZS trądzik 350ml
Naturalny żel dziegciowy do skóry problematycznej na łuszczycę AZS trądzik 350ml
Dziegciowy żel pod prysznic o pojemności 350ml to naturalny preparat wspomagający pielęgnację skóry z problemami dermatologicznymi, takimi jak łuszczyca, AZS czy trądzik. Skutecznie oczyszcza, łagodzi stany zapalne i przywraca skórze równowagę bez efektu przesuszenia.

Dostępność: brak towaru

Cena:

21,99 zł

( 1 litr = 62,83 zł )

OnlyBio Body in Balance Kids Cola płyn do kąpieli dla dzieci o zapachu coli 500ml

OnlyBio Body in Balance Kids Cola płyn do kąpieli dla dzieci o zapachu coli 500ml
OnlyBio Body in Balance Kids Cola płyn do kąpieli dla dzieci o zapachu coli 500ml

Łagodny płyn do kąpieli OnlyBio Body in Balance Kids (500 ml) o radosnym zapachu coli to gwarancja puszystej piany i bezpiecznej zabawy. Wegańska formuła, oparta w 98% na składnikach naturalnych, zawiera prebiotyki, glicerynę oraz ekstrakty z granatu i papai. Produkt skutecznie oczyszcza, dbając o barierę hydrolipidową wrażliwej skóry dziecka już od 1. roku życia.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

20,00 zł

( 1 litr = 40,00 zł )
szt.

OnlyBio Body in Balance Odżywczy balsam do ciała z lewanem i imbirem 200ml

OnlyBio Body in Balance Odżywczy balsam do ciała z lewanem i imbirem 200ml
OnlyBio Body in Balance Odżywczy balsam do ciała z lewanem i imbirem 200ml

OnlyBio Hydra Mocktail to nawilżająco-odżywczy balsam do ciała z lewanem i ekstraktem z imbiru, stworzony szczególnie dla skóry suchej i odwodnionej. Wspiera nawilżenie, wygładzenie, miękkość i komfort skóry.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,99 zł

( 1 litr = 49,95 zł )
szt.
  • nowość

OnlyBio Body in Balance peeling do ciała cukrowy jaśmin i cytrusy Limitowany 200ml

OnlyBio Body in Balance peeling do ciała cukrowy jaśmin i cytrusy Limitowany 200ml
OnlyBio Body in Balance peeling do ciała cukrowy jaśmin i cytrusy Limitowany 200ml

Odkryj tajemnicę jedwabiście gładkiej skóry z limitowanym peelingiem do ciała OnlyBio Body in Balance (200 ml). Energetyzujące połączenie zmysłowego jaśminu i świeżych cytrusów tworzy w Twojej łazience domowe SPA. Dzięki drobinkom złuszczającym produkt skutecznie usuwa martwy naskórek, stymuluje mikrokrążenie i pozostawia ciało miękkie, odżywione oraz idealnie przygotowane do dalszej pielęgnacji.

 

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,87 zł

( 1 litr = 49,35 zł )
szt.

OnlyBio Body in Balance Peeling do ciała wygładzający Granat i Miód 200ml

OnlyBio Body in Balance Peeling do ciała wygładzający Granat i Miód 200ml
OnlyBio Body in Balance Peeling do ciała wygładzający Granat i Miód 200ml

OnlyBio Body in Balance Granat i Miód 200 ml to peeling mechaniczny do ciała z drobinkami pestek moreli, amlą i różeńcem górskim. Pomaga usuwać martwy naskórek, wygładzać suchą i szorstką skórę oraz przywracać jej bardziej miękki i promienny wygląd.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,99 zł

( 1 litr = 49,95 zł )
szt.
  • nowość

OnlyBio Body in Balance Peeling do ciała wygładzający z pistacjami 200ml

OnlyBio Body in Balance Peeling do ciała wygładzający z pistacjami 200ml
OnlyBio Body in Balance Peeling do ciała wygładzający z pistacjami 200ml

OnlyBio Body in Balance Pistacja 200 ml to cukrowo-solny peeling do ciała z drobinkami pestek moreli i olejem pistacjowym. Pomaga usuwać martwy naskórek, wygładzać suchą i szorstką skórę oraz wspiera jej miękkość i komfort.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,99 zł

( 1 litr = 49,95 zł )
szt.
  • nowość

OnlyBio Body in Balance Pianka do mycia dłoni o zapachu jabłka 250ml

OnlyBio Body in Balance Pianka do mycia dłoni o zapachu jabłka 250ml
OnlyBio Body in Balance Pianka do mycia dłoni o zapachu jabłka 250ml

OnlyBio Body in Balance Jabłko to delikatne mydło do rąk w piance 250 ml z ekstraktem z jabłka, aceroli i gliceryną. Oczyszcza dłonie, wspiera ich komfort i pomaga ograniczać uczucie przesuszenia podczas codziennego mycia.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,99 zł

( 1 litr = 39,96 zł )
szt.
  • nowość

OnlyBio Body in Balance Pianka do mycia dłoni o zapachu orchidei 250ml

OnlyBio Body in Balance Pianka do mycia dłoni o zapachu orchidei 250ml
OnlyBio Body in Balance Pianka do mycia dłoni o zapachu orchidei 250ml

OnlyBio Body in Balance Orchidea to delikatne mydło do rąk w piance 250 ml z ekstraktem z fiołka trójbarwnego, jaśminu, gliceryną i wodą z róży damasceńskiej. Oczyszcza dłonie, wspiera ich komfort i pomaga zachować miękkość skóry.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,99 zł

( 1 litr = 39,96 zł )
szt.
  • nowość

OnlyBio Body in Balance Ujędrniający balsam z mandarynką i witaminą C 200ml

OnlyBio Body in Balance Ujędrniający balsam z mandarynką i witaminą C 200ml
OnlyBio Body in Balance Ujędrniający balsam z mandarynką i witaminą C 200ml

OnlyBio Body in Balance Mandarynka to nawilżająco-wygładzający balsam do ciała 200 ml z ekstraktem z mandarynki i witaminą C. Pomaga poprawić miękkość, elastyczność, jędrność i wygląd skóry suchej oraz szorstkiej.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,99 zł

( 1 litr = 49,95 zł )
szt.
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl