Paznokcie

NTN Premium California Collection 142 Pomarańczowy neonowy lakier hybrydowy HEMA/Di-HEMA Free LED/UV Gel Polish 5g

NTN Premium California Collection 142 Pomarańczowy neonowy lakier hybrydowy HEMA/Di-HEMA Free LED/UV Gel Polish 5g
NTN Premium California Collection 142 Pomarańczowy neonowy lakier hybrydowy HEMA/Di-HEMA Free LED/UV Gel Polish 5g

NTN Premium Lakier hybrydowy HEMA/Di-HEMA Free

Lakiery NTN Premium to wyjątkowa jakość w przystępnej cenie.

Formuła HEMA/Di-HEMA Free.

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 5g.

Kolekcja: California.

Kolor: Nr 142.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

11,90 zł

( 1 kg = 2 380,00 zł )
szt.

NTN Premium Celebration Collection 171 Czerwony lakier hybrydowy HEMA/Di-HEMA Free LED/UV Gel Polish 5g

NTN Premium Celebration Collection 171 Czerwony lakier hybrydowy HEMA/Di-HEMA Free LED/UV Gel Polish 5g
NTN Premium Celebration Collection 171 Czerwony lakier hybrydowy HEMA/Di-HEMA Free LED/UV Gel Polish 5g

NTN Premium Lakier hybrydowy HEMA/Di-HEMA Free

Lakiery NTN Premium to wyjątkowa jakość w przystępnej cenie.

Formuła HEMA/Di-HEMA Free.

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 5g.

Kolekcja: Celebration.

Kolor: Nr 171.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

11,90 zł

( 1 kg = 2 380,00 zł )

NTN Premium Cleaner Ethanol Płyn odtłuszczacz do paznokci hybryd i żelu 100ml

NTN Premium Cleaner Ethanol Płyn odtłuszczacz do paznokci hybryd i żelu 100ml
NTN Premium Cleaner Ethanol Płyn odtłuszczacz do paznokci hybryd i żelu 100ml

NTN Premium Cleaner Ethanol Płyn odtłuszczacz do paznokci hybryd i żelu

Płyn do odtłuszczania płytki paznokcia i usuwania warstwy inhibicyjnej (lepkiej). Preparat skuteczny i szybki w działaniu.

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 100ml.

Doskonale przemywa warstwę dyspersyjną przy wszystkich metodach stylizacji paznokci. Przydatny przy przemywaniu narzędzi, pojemników, lamp i stanowiska pracy. Nie niszczy powierzchni lakierowanych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

6,99 zł

szt.

NTN Premium Cuticle Oil Almond Cookies Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem 5ml

NTN Premium Cuticle Oil Almond Cookies Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem 5ml
NTN Premium Cuticle Oil Almond Cookies Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem 5ml

NTN Premium Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem

Doskonałe nawilżenie, wzorowe odżywienie, pełna regeneracja, a poza tym cudny zapach, w którym zakochasz się od pierwszej aplikacji! Każda piękna stylizacja paznokci zaczyna się od wypielęgnowanej skóry dłoni – dlatego oliwka nawilżająca to produkt absolutnie niezbędny w Twojej kosmetyczce.

Piękne i zadbane dłonie każdego dnia. Postaw na piękne i zadbane skórki, które zachwycą swoim doskonałym wyglądem nawet bez dodatkowych stylizacji!

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 5ml.

Aromat: Almond Cookies.

Dostępność: brak towaru

Cena:

3,99 zł

( 1 litr = 79,80 zł )

NTN Premium Cuticle Oil Almond Cookies Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem 50ml

NTN Premium Cuticle Oil Almond Cookies Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem 50ml
NTN Premium Cuticle Oil Almond Cookies Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem 50ml

NTN Premium Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem

Doskonałe nawilżenie, wzorowe odżywienie, pełna regeneracja, a poza tym cudny zapach, w którym zakochasz się od pierwszej aplikacji! Każda piękna stylizacja paznokci zaczyna się od wypielęgnowanej skóry dłoni – dlatego oliwka nawilżająca to produkt absolutnie niezbędny w Twojej kosmetyczce.

Piękne i zadbane dłonie każdego dnia. Postaw na piękne i zadbane skórki, które zachwycą swoim doskonałym wyglądem nawet bez dodatkowych stylizacji!

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 50ml.

Aromat: Almond Cookies.

Dostępność: brak towaru

Cena:

11,99 zł

( 1 litr = 239,80 zł )

NTN Premium Cuticle Oil Juicy Orange Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem 5ml

NTN Premium Cuticle Oil Juicy Orange Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem 5ml
NTN Premium Cuticle Oil Juicy Orange Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem 5ml

NTN Premium Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem

Doskonałe nawilżenie, wzorowe odżywienie, pełna regeneracja, a poza tym cudny zapach, w którym zakochasz się od pierwszej aplikacji! Każda piękna stylizacja paznokci zaczyna się od wypielęgnowanej skóry dłoni – dlatego oliwka nawilżająca to produkt absolutnie niezbędny w Twojej kosmetyczce.

Piękne i zadbane dłonie każdego dnia. Postaw na piękne i zadbane skórki, które zachwycą swoim doskonałym wyglądem nawet bez dodatkowych stylizacji!

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 5ml.

Aromat: Juicy Orange.

Dostępność: brak towaru

Cena:

3,99 zł

( 1 litr = 79,80 zł )

NTN Premium Cuticle Oil Juicy Orange Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem 50ml

NTN Premium Cuticle Oil Juicy Orange Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem 50ml
NTN Premium Cuticle Oil Juicy Orange Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem 50ml

NTN Premium Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem

Doskonałe nawilżenie, wzorowe odżywienie, pełna regeneracja, a poza tym cudny zapach, w którym zakochasz się od pierwszej aplikacji! Każda piękna stylizacja paznokci zaczyna się od wypielęgnowanej skóry dłoni – dlatego oliwka nawilżająca to produkt absolutnie niezbędny w Twojej kosmetyczce.

Piękne i zadbane dłonie każdego dnia. Postaw na piękne i zadbane skórki, które zachwycą swoim doskonałym wyglądem nawet bez dodatkowych stylizacji!

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 50ml.

Aromat: Juicy Orange.

Dostępność: brak towaru

Cena:

9,90 zł

( 1 litr = 198,00 zł )

NTN Premium Cuticle Oil Strawberry Shake Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem 5ml

NTN Premium Cuticle Oil Strawberry Shake Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem 5ml
NTN Premium Cuticle Oil Strawberry Shake Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem 5ml

NTN Premium Perfumowana oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem

Doskonałe nawilżenie, wzorowe odżywienie, pełna regeneracja, a poza tym cudny zapach, w którym zakochasz się od pierwszej aplikacji! Każda piękna stylizacja paznokci zaczyna się od wypielęgnowanej skóry dłoni – dlatego oliwka nawilżająca to produkt absolutnie niezbędny w Twojej kosmetyczce.

Piękne i zadbane dłonie każdego dnia. Postaw na piękne i zadbane skórki, które zachwycą swoim doskonałym wyglądem nawet bez dodatkowych stylizacji!

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 5ml.

Aromat: Strawberry Shake.

Dostępność: brak towaru

Cena:

3,99 zł

( 1 litr = 798,00 zł )

NTN Premium Day Dreaming Collection 60 Brązowy lakier hybrydowy HEMA/Di-HEMA Free LED/UV Gel Polish 5g

NTN Premium Day Dreaming Collection 60 Brązowy lakier hybrydowy HEMA/Di-HEMA Free LED/UV Gel Polish 5g
NTN Premium Day Dreaming Collection 60 Brązowy lakier hybrydowy HEMA/Di-HEMA Free LED/UV Gel Polish 5g

NTN Premium Lakier hybrydowy HEMA/Di-HEMA Free

Lakiery NTN Premium to wyjątkowa jakość w przystępnej cenie.

Formuła HEMA/Di-HEMA Free.

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 5g.

Kolekcja: Day Dreaming.

Kolor: Nr 60.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

11,90 zł

( 1 kg = 2 380,00 zł )

NTN Premium Design Your Style Collection 38 Różowo pomarańczowy lakier hybrydowy HEMA/Di-HEMA Free LED/UV Gel Polish 5g

NTN Premium Design Your Style Collection 38 Różowo pomarańczowy lakier hybrydowy HEMA/Di-HEMA Free LED/UV Gel Polish 5g
NTN Premium Design Your Style Collection 38 Różowo pomarańczowy lakier hybrydowy HEMA/Di-HEMA Free LED/UV Gel Polish 5g

NTN Premium Lakier hybrydowy HEMA/Di-HEMA Free

Lakiery NTN Premium to wyjątkowa jakość w przystępnej cenie.

Formuła HEMA/Di-HEMA Free.

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 5g.

Kolekcja: Design Your Style.

Kolor: Nr 38.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

11,90 zł

( 1 kg = 2 380,00 zł )

NTN Premium Dry Top Super Shine No Wipe Limited Edition Top bez przemywania intensywny połysk 5g

NTN Premium Dry Top Super Shine No Wipe Limited Edition Top bez przemywania intensywny połysk 5g
NTN Premium Dry Top Super Shine No Wipe Limited Edition Top bez przemywania intensywny połysk 5g

NTN Premium Dry Top Super Shine No Wipe Limited Edition Top bez przemywania intensywny połysk

Top do lakierów hybrydowych bez konieczności przemywania cleanerem.

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 5g.

Kolor: bezbarwny.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

NTN Premium Gummy Base 2in1 nr 6 Lucky Hush baza kauczukowa do lakierów hybrydowych 5g

NTN Premium Gummy Base 2in1 nr 6 Lucky Hush baza kauczukowa do lakierów hybrydowych 5g
NTN Premium Gummy Base 2in1 nr 6 Lucky Hush baza kauczukowa do lakierów hybrydowych 5g

Baza kauczukowa do lakierów hybrydowych

NTN Premium Gummy Base 2in1 LUCKY HUSH 5g

Kauczukowa baza, nadbudowa, przedłużenie i kolor

Kolorowa baza kauczukowa 2w1 do paznokci od NTN Premium! Wzmocnij i nadaj kolor swoim paznokciom! Poznaj produkt do zadań specjalnych – Gummy Base.

Jeśli masz problemy z paznokciami - są słabe i wymagają wzmocnienia przed nałożeniem stylizacji, ten produkt jest dla ciebie.

Uniwersalna, elastyczna, gęsta baza kauczukowa, dzięki której nie tylko wzmocnisz i wyrównasz, ale także zrekonstruujesz lub nadbudujesz płytkę paznokcia.

Baza ma właściwości samopoziomujące, a dzięki pigmentowi z łatwością ukryjesz przebarwienia i niedoskonałości na płytce. Z bazą Gummy z łatwością zwiększysz przyczepność kolejnych aplikowanych produktów i zapobiegniesz uszkodzeniom mechanicznym paznokci.

Oszczędź czas, używając bazy i koloru w jednym!

Lucky Hush: Transparentna baza w kolorze maliny. Supersłodka propozycja, która nie ma nic do ukrycia! Delektuj się jej soczystym odcieniem.

Ilość: 1 sztuka.

Kolor: LUCKY HUSH.

Pojemność: 5g.

 

Zalety:

  • Nadbudowa uszkodzonego paznokcia i wyrównanie płytki w kilka sekund!
  • Gęsta konsystencja ułatwia aplikowanie produktu i pracę nad kształtem paznokcia.
  • Wzmocnienie paznokcia i trwałość manicure do 4 tygodni.
  • Doskonałe zabezpieczenie przed urazami mechanicznymi i rozdwajaniem.
  • Przedłużenie paznokcia do 5 mm.

Sposób użycia: Stosować jak standardową bazę hybrydową. W zależności od stanu paznokcia, rozprowadzić 1 lub 2 warstwy bazy na płytce i każdą z nich utwardzić 30-60 sek. w lampie LED/ UV. Posiada warstwę dyspersyjną.

 

Środki ostrożności:

  • Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
  • Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
  • Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia, stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
  • W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu.
  • Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem.
  • Nie stosować po upływie terminu ważności.
  • Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV.

Przeciwwskazania - jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia.

 

UWAGA! Przedstawione kolory są poglądowe. Ze względu na różnice wynikające z monitorów, drukarek i innych urządzeń kolory mogą odbiegać od rzeczywistości.

Dokładamy jednak wszelkich starań, aby prezentowane na stronie grafiki jak najlepiej oddawały rzeczywiste kolory produktów. Czynniki od nas niezależne takie jak m.in. używane w czasie ich oglądania: oświetlenie, rodzaj używanego sprzętu elektronicznego, ustawienia ekranu, czy karty graficzne – wpływają na odbiór/interpretację oglądanych grafik.

Dostępność: brak towaru

Cena:

10,90 zł

( 1 kg = 2 180,00 zł )

NTN Premium Hard Base Extra Base Twarda baza do paznokci wzmacniająca transparentna 7g

NTN Premium Hard Base Extra Base Twarda baza do paznokci wzmacniająca transparentna 7g
NTN Premium Hard Base Extra Base Twarda baza do paznokci wzmacniająca transparentna 7g

NTN Premium Hard Base Extra Base Twarda baza do paznokci wzmacniająca transparentna

Baza średnioelastyczna.

Mocne i zdrowe paznokcie w każdej stylizacji!

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 7g.

Kolor: transparentny.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,99 zł

szt.

NTN Premium Lakier do Paznokci Hybrydowy 515 Khaki zielony na lato 5g

NTN Premium Lakier do Paznokci Hybrydowy 515 Khaki zielony na lato 5g
NTN Premium Lakier do Paznokci Hybrydowy 515 Khaki zielony na lato 5g
Odkryj głębię koloru khaki z hybrydowym lakierem NTN Premium 515. To wysokiej jakości, mocno napigmentowany produkt, który zapewni Twoim paznokciom trwałość do 3 tygodni oraz piękny, naturalny wygląd. Idealny wybór na letnie stylizacje!

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,99 zł

( 1 kg = 2 598,00 zł )
szt.

NTN Premium Lakier do Paznokci Hybrydowy 534 Neon Orange pomarańczowy neonowy na lato 5g

NTN Premium Lakier do Paznokci Hybrydowy 534 Neon Orange pomarańczowy neonowy na lato 5g
NTN Premium Lakier do Paznokci Hybrydowy 534 Neon Orange pomarańczowy neonowy na lato 5g
Odkryj soczysty odcień pomarańczu z lakierem hybrydowym NTN Premium 534. To profesjonalny lakier hybrydowy HEMA FREE, który zapewnia intensywne krycie, trwałość do 3 tygodni oraz bezpieczną stylizację Twoich paznokci.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,99 zł

( 1 kg = 2 598,00 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl