Paznokcie

Molly Lac Klej do Folii Transferowej Paznokci Foil Glue 10ml

Molly Lac Klej do Folii Transferowej Paznokci Foil Glue 10ml
Molly Lac Klej do Folii Transferowej Paznokci Foil Glue 10ml

MollyLac Foil Glue 10 ml to klej do folii transferowej do precyzyjnych zdobień paznokci. Zmienia kolor z białego na przezroczysty podczas wysychania, wskazując moment gotowości do odbicia folii.

Dostępność: brak towaru

Cena:

14,90 zł

( 1 litr = 1 490,00 zł )

Molly Lac Liquid do Masy Akrylowej Monomer Cherry Lady Wiśnia 100ml

Molly Lac Liquid do Masy Akrylowej Monomer Cherry Lady Wiśnia 100ml
Molly Lac Liquid do Masy Akrylowej Monomer Cherry Lady Wiśnia 100ml

MollyLac Cherry Cherry Lady 100 ml to profesjonalny liquid do masy akrylowej o wiśniowym zapachu. Monomer łączy się z pudrem akrylowym, ułatwia modelowanie paznokci i pozwala komfortowo pracować przy budowie, frenchu oraz zdobieniach 3D.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

29,90 zł

( 1 litr = 299,00 zł )
szt.

Molly Lac Liquid do masy akrylowej monomer Master Acrylic 100ml

Molly Lac Liquid do masy akrylowej monomer Master Acrylic 100ml
Molly Lac Liquid do masy akrylowej monomer Master Acrylic 100ml

Molly Lac Liquid do masy akrylowej monomer Master Acrylic

Stylizacja akrylowa bez liquidu nie może się udać! Monomer, dzięki któremu zamienisz puder akrylowy w jednolitą masę do budowy i przedłużenia paznokci.

Idealny dla zawodowych stylistek paznokci oraz do stylizacji mistrzowskich !

Paznokcie akrylowe są obecnie jedną z najpopularniejszych technik stylizacji płytki.

Liquid do masy akrylowej monomer Molly Lac Master Acrylic

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 100ml.

Idealny dla zawodowych stylistek paznokci oraz do stylizacji mistrzowskich – monomer do metody akrylowej, który spełni oczekiwania zarówno zaawanasowanych, ale też mniej doświadczonych wielbicielek metody akrylowej.

Liquid w reakcji z proszkiem czy pudrem poprawia elastyczność i sprężystość produktu, dzięki czemu stylizacja jest twarda, niezwykle mocna, ale też doskonale pracuje z naturalnym paznokciem, wykazując się doskonałą odpornością na złamania i naprężenia powierzchniowe.

Liquid ma obniżoną intensywność zapachu, co znacznie poprawia komfort pracy, a dzięki specjalnemu chłodnemu odcieniowi inteligentnego pigmentu sprawia, że masa akrylowa nie żółknie.

Dodatkowo – co najważniejsze - nie krystalizuje proszków i pudrów.

Zalety Master Acrylic Molly Lac:

  • Średnie/szybkie schnięcie w zależności od temperatury otoczenia.
  • Idealnie modeluje pudry akrylowe, dodając masie elastyczności.
  • Ma obniżoną intensywność zapachu.
  • Nie krystalizuje masy akrylowej.
  • Formuła zapobiegająca żółknięciu masy.
  • Doskonała jakość i wydajność.

Dedykowany do Acrylic Powder Molly Lac (rekomendowany), ale też do pudrów i proszków innych producentów dzięki niezawodnemu, ale też uniwersalnemu składowi.

Idealnie formuje proszek akrylowy, więc stworzenie perfekcyjnego „jajka” coverowego czy akrylowych zdobień nie stanowi z jego użyciem problemu, a sama praca jest niezwykle komfortowa, szybka i przyjemna.

 

Środki ostrożności:

  • Przechowywać w miejscu niewidocznym I niedostępnym dla dzieci.
  • Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.
  • Używać zgodnie z przeznaczeniem.
  • Produkt wysoce łatwopalny - przechowywać z dala od źródła zapłonu.
  • Działa drażniąco na oczy. Opary mogą powodować senność, zawroty głowy.
  • Może powodować wysuszenie lub pękanie skóry.
  • W przypadku wystąpienia podrażnień zasięgnąć porady lekarskiej.
  • Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie wdychać, nie spożywać.
  • Nie aplikować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu lub wystąpienia reakcji niepożądanych.
  • Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, nie wdychać, nie spożywać.
  • Nie aplikować po upływie terminu ważności.
  • Przeciwwskazania - jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia.
  • Produkty oferowane na niniejszej aukcji przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

24,21 zł

( 1 litr = 242,10 zł )
szt.

Molly Lac Liquid płyn do rozprowadzania i formowania akrylożelu PolyGel 100ml

Molly Lac Liquid płyn do rozprowadzania i formowania akrylożelu PolyGel 100ml
Molly Lac Liquid płyn do rozprowadzania i formowania akrylożelu PolyGel 100ml

Molly Lac Liguid PolyGel do rozprowadzania i formowania akrylożelu

Pojemność: 100ml.

Ilość: 1 sztuka.

Płyn ułatwiający aplikację akrylożelu i nadawanie kształtu. Dedykowany bardzo gęstym produktom, które ze swojej specyfikacji lepią się do pędzelka i potrzebują zwilżenia aby stylizacja mogła być wykonana.

Dzięki niemu możesz modelować, nadawać kształt i kreować wymarzone paznokcie tak długo jak będzie to potrzebne bez obawy o zalanie skórek! Aby przekonać się jak łatwa jest praca z Polygelem od MollyLac zwilż pędzelek z włosiem syntetycznym, naturalnym lub silikonowy w Polygel Liquid i zobacz, jak łatwo produkt pozwoli  rozprowadzać się na Twoich paznokciach.

Możesz dopracowywać swoją stylizację tak długo, aż osiągnie idealny kształt.

Liquid to niezbędny płyn przy metodzie Polygel System oraz przy żelu Sticky Edition Porcelain Sparkle Gel Pauliny Laskowskiej. Dzięki niemu idealnie rozprowadzisz produkt na całym paznokciu; gdy masa zaczyna lepić się do pędzelka wystarczy, że zwilżysz go w płynie i dalej możesz pracować nad budowaniem kształtu paznokcia.

S P O S Ó B  U Ż Y C I A:

  1. Opracuj skórki.
  2. Nadaj pożądany kształt płytce paznokcia.
  3. Zmatuj płytkę paznokcia, a następnie odtłuść.
  4. Rekomendujemy nałożenie Primera przed stylizacją żelem, zapewni to najlepszą przyczepność żelu nawet przy problematycznej płytce paznokcia.
  5. Do specjalnej, wielorazowej formy Dual Form wciśnij niewielką ilość akrylożelu i silikonowym pędzelkiem zamoczonym w Slip Solution rozłóż akrylożel, tak aby boki nie były za grube, a przez środek był zrobiony tunel.
  6. Formę przyłóż do paznokcia i delikatnie dociśnij przed włożeniem do lampy UV/LED. Akrylożel można nakładać również z pomocą form, szablonów, bądź bezpośrednio na płytkę paznokcia.
  7. Utwardzaj w lampie UV/LED 60s, UV 120s.
  8. Ściągnij Dual Form z paznokcia.
  9. Nadaj pożądany kształt płytce paznokcia i użyj bloku w celu zmatowienia płytki.
  10. Nałóż Top nabłyszczający lub wykonaj stylizację lakierami hybrydowymi.

G O T O W E!

 

Środki ostrożności:

✓ Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

✓ Unikać kontaktu ze skórą i oczami.

✓ Nie stosować w przypadku nadwrażliwości.

✓ Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia.

✓ Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem.

✓ Nie stosować bezpośrednio na płytkę paznokcia.

Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,89 zł

( 1 litr = 98,90 zł )
szt.

Molly Lac lub NTN 2x lakier do stempli i stampingu czarny + biały

Molly Lac lub NTN 2x lakier do stempli i stampingu czarny + biały
Molly Lac lub NTN 2x lakier do stempli i stampingu czarny + biały

2X LAKIER DO STEMPLI I STAMPINGU MOLLY LAC LUB NTN PREMIUM 7 ML CZARNY + BIAŁY

Wyjątkowa kolekcja klasycznych lakierów do paznokci, które nie wymagają utwardzania w lampie. Jeśli nie lubisz tworzyć misternych wzorów a pasjonujesz się pięknymi stylizacjami - pokochasz stamping!

Świetna jakość, mocna pigmentacja, unikalna kolorystyka. Odbijaj nawet najmniejsze detale i twórz małe dzieła sztuki łącząc ze sobą różne wzory i kolory.

Stamping jeszcze nigdy nie był tak łatwy i przyjemny! mocne krycie koloru i kremowa konsystencja zapewnią komfort pracy a gęsta i średnio schnąca formuła zapewnią szybkość Twojej pracy.

Idealnie rozprowadzają się na płytce nie tworząc smug i zacieków. Unikalny skład sprawia, że wzór po przeniesieniu na paznokieć szybko wysycha, dzięki czemu Twój wzór nie będzie się rozmazywał i przemieszczał.

Szybkie i efektowne zdobienia w zasięgu Twojej ręki!

 

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

36,20 zł

zestaw

Molly Lac Mirror Powder Pyłek lustrzany do paznokci 6 kolorów nr 3 + pacynka

Molly Lac Mirror Powder Pyłek lustrzany do paznokci 6 kolorów nr 3 + pacynka
Molly Lac Mirror Powder Pyłek lustrzany do paznokci 6 kolorów nr 3 + pacynka

Molly Lac Mirror Powder Pyłek lustrzany do paznokci 6 kolorów

Efekt lustra w kilku odsłonach – wybierz swój blask! Profesjonalny efekt dostępny dla każdego! Lustrzana tafla bez wysiłku – wetrzyj, zabezpiecz i zachwycaj! Blask, który przyciąga spojrzenia!

Ilość: 1 komplet (6 kolorów).

Kolor: #3.

Efekt: lustra.

Zamień klasyczny manicure w stylizację, od której nie sposób oderwać wzroku!

Dostępność: brak towaru

Cena:

14,90 zł

Molly Lac Nail & Cuticle Oil Bubble Gum Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci o zapachu gumy balonowej z pędzelkiem 10ml

Molly Lac Nail & Cuticle Oil Bubble Gum Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci o zapachu gumy balonowej z pędzelkiem 10ml
Molly Lac Nail & Cuticle Oil Bubble Gum Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci o zapachu gumy balonowej z pędzelkiem 10ml

Molly Lac Nail & Cuticle Oil Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem

Oliwka do skórek i paznokci o owocowej kompozycji zapachowej. Słodka nuta, która doskonale wyraża kobiecą naturę.

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 10ml.

Aromat: Bubble Gum.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

( 1 litr = 1 290,00 zł )
szt.

Molly Lac Nail & Cuticle Oil Bubble Gum Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci o zapachu gumy balonowej z zakraplaczem 50ml

Molly Lac Nail & Cuticle Oil Bubble Gum Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci o zapachu gumy balonowej z zakraplaczem 50ml
Molly Lac Nail & Cuticle Oil Bubble Gum Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci o zapachu gumy balonowej z zakraplaczem 50ml

Molly Lac Nail & Cuticle Oil Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem

Perfumowana oliwka do skórek i paznokci o owocowej kompozycji zapachowej. Słodka nuta, która doskonale wyraża kobiecą naturę.

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 50ml.

Aromat: Bubble Gum.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

24,90 zł

( 1 litr = 498,00 zł )
szt.

Molly Lac Nail & Cuticle Oil Mango Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci o zapachu mango z zakraplaczem 50ml

Molly Lac Nail & Cuticle Oil Mango Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci o zapachu mango z zakraplaczem 50ml
Molly Lac Nail & Cuticle Oil Mango Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci o zapachu mango z zakraplaczem 50ml

Molly Lac Nail & Cuticle Oil Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z zakraplaczem

Oliwka do skórek i paznokci o owocowej kompozycji zapachowej. Słodka nuta, która doskonale wyraża kobiecą naturę.

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 50ml.

Aromat: Mango.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

24,90 zł

( 1 litr = 498,00 zł )
szt.

Molly Lac Nail & Cuticle Oil Strawberry Essence Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci o zapachu truskawki z pędzelkiem 10ml

Molly Lac Nail & Cuticle Oil Strawberry Essence Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci o zapachu truskawki z pędzelkiem 10ml
Molly Lac Nail & Cuticle Oil Strawberry Essence Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci o zapachu truskawki z pędzelkiem 10ml

Molly Lac Nail & Cuticle Oil Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem

Oliwka do skórek i paznokci o owocowej kompozycji zapachowej. Słodka nuta, która doskonale wyraża kobiecą naturę.

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 10ml.

Aromat: Strawberry Essence.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

( 1 litr = 1 290,00 zł )
szt.

Molly Lac Nail & Cuticle Oil Strawberry Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci o zapachu truskawki z zakraplaczem 50ml

Molly Lac Nail & Cuticle Oil Strawberry Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci o zapachu truskawki z zakraplaczem 50ml
Molly Lac Nail & Cuticle Oil Strawberry Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci o zapachu truskawki z zakraplaczem 50ml

Molly Lac Nail & Cuticle Oil Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z pędzelkiem

Oliwka do skórek i paznokci o owocowej kompozycji zapachowej. Słodka nuta, która doskonale wyraża kobiecą naturę.

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 50ml.

Aromat: Strawberry.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

24,90 zł

( 1 litr = 498,00 zł )
szt.

Molly Lac Nail Prep Preparat do odtłuszczania i oczyszczania płytki paznokcia 10ml

Molly Lac Nail Prep Preparat do odtłuszczania i oczyszczania płytki paznokcia 10ml
Molly Lac Nail Prep Preparat do odtłuszczania i oczyszczania płytki paznokcia 10ml

Molly Lac Nail Prep Preparat do odtłuszczania i oczyszczania płytki paznokcia

Preparat silnie odtłuszczający płytkę paznokcia o unikalnej formule. Do stosowania jako pierwszy krok przy stylizacji paznokci.

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 10ml.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,90 zł

( 1 litr = 990,00 zł )
szt.

Molly Lac Non Acid Primer primer bezkwasowy 10ml

Molly Lac Non Acid Primer primer bezkwasowy 10ml
Molly Lac Non Acid Primer primer bezkwasowy 10ml

Molly Lac Non Acid Primer primer bezkwasowy 10ml

Bezkwasowy preparat wytrawiający niezbędny do przygotowania naturalnej płytki przed zastosowaniem lakierów hybrydowych, żeli oraz akryli. Dedykowany do problematycznych paznokci. Wystarczy niewielka ilość preparatu do przygotowania płytki pod stylizację. Czas wchłaniania i odparowania preparatu do 30 sekund.

UWAGA! Primera nie nakłada się na skórki!

Uwaga: podczas transportu w niskiej temperaturze primer kwasowy i bezkwasowy może zamarznąć, ale pomimo zmiany stanu skupienia nie traci on swoich właściwości.  Pozostaw buteleczkę w temperaturze pokojowej i poczekaj, aż płyn wróci do właściwej konsystencji. Nigdy nie odkręcaj butelki, gdy primer jest zamarznięty.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

11,99 zł

( 1 litr = 1 199,00 zł )
szt.

Molly Lac Oliwka perfumowana do paznokci Mystique MollyLac Nail & Cuticle oil 10ml

Molly Lac Oliwka perfumowana do paznokci Mystique MollyLac Nail & Cuticle oil 10ml
Molly Lac Oliwka perfumowana do paznokci Mystique MollyLac Nail & Cuticle oil 10ml

Oliwka perfumowana do paznokci Mystique Molly Lac Nail & Cuticle oil 10 ml

Siła naturalnych składników zaklęta w dobroczynnej oliwce perfumowanej dla Twoich dłoni i zmysłów.

Niezwykle długotrwale pachnące oliwki w 5 wyjątkowych nutach zapachowych - wybierz swój wymarzony zapach i zapewnij luksusowe zakończenie zabiegu stylizacji paznokci w salonie lub w zaciszu domowym.

Innowacyjne ekstrakty z aż 7 olejków oraz dzięki ogromnej dawce witaminy E wzmocnisz płytkę paznokcia, uchronisz je przed rozdwajaniem a także zapewnisz im ochronę przed szkodliwymi czynnikami świata codziennego. Pięknie odżywione i natłuszczone skórki wokół paznokci na dłużej.

Niezwykle trwały i kuszący manicure to marzenie każdej z nas. Pozwól sobie na luksus i obłędny zapach!

Kompleks olejów z oliwek, rycynowego, z orzechów makadamia, z pestek winogron, sojowy, lniany, a także awokado to bomba witaminowa dla Ciebie i Twoich dłoni!

Sposób użycia: Aplikuj po zakończonym zabiegu manicure na skórki wokół paznokci, a także zawsze kiedy masz na to ochotę! Wystarczy wmasować po 1 kropli - oliwka jest niezwykle wydajna.

Chroń swoje paznokcie przed rozdwajaniem, kruchością i łamliwością, a także skórki przed suchością i brakiem elastyczności.

 

Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości, uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości - należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Produkt oferowany na niniejszej aukcji przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,80 zł

( 1 litr = 1 480,00 zł )
szt.

Molly Lac Paint Gel 13 Mint Żel do zdobień ombre i ornamentów HEMA/Di-HEMA Free 5g

Molly Lac Paint Gel 13 Mint Żel do zdobień ombre i ornamentów HEMA/Di-HEMA Free 5g
Molly Lac Paint Gel 13 Mint Żel do zdobień ombre i ornamentów HEMA/Di-HEMA Free 5g

Molly Lac Paint Gel Żel do zdobień ombre i ornamentów

Ombre Gel Molly Lac to kolekcja pięknie napigmentowanych żeli przeznaczonych do zdobień typu Nail Art. Zakochaj się w 23 wyjątkowych żelach i ciesz się pięknymi zdobieniami na paznokciach.

Ilość: 1 sztuka.

Pojemność: 5g.

Kolor: #13 Mint.

Dostępność: brak towaru

Cena:

19,90 zł

( 1 kg = 3 980,00 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl