Zestaw DEPILACJA 5 wosk w rolce ITALWAX podgrzewacz PASKI

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 89,10 zł 89.10
ilość zestaw
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.78571
Producent: ItalWax
Kod produktu: 27233
Kod EAN: 5903818041072

Opis

DUŻY ZESTAW DO DEPILACJI PASKOWEJ Z WOSKAMI ITALWAX

Depilacja paskowa to klasyczny, najbardziej popularny rodzaj depilacji. Po rozprowadzeniu wosku na skórze, przykładamy do niego bawełniane paski, dociskamy je do skóry i szybkim, energicznym ruchem odrywamy wosk od skóry. Nic prostszego!

ZESTAW ZAWIERA:

 • PODGRZEWACZ do wosków w rolce
 • wosk ItalWax AZULEN 100ml w rolce
 • wosk ItalWax ROSE 100ml w rolce
 • wosk ItalWax HONEY 100ml w rolce
 • wosk ItalWax NATURAL 100ml w rolce
 • wosk ItalWax ALOE 100ml w rolce
 • ŻEL/LOTION Italwax przed depilacją 100ml
 • LOTION Italwax pomarańczowy po depilacji 100ml
 • Paski do depilacji 100szt.
 • Talk kosemtyczny 3g

1x Podgrzewacz do wosku

Podgrzewacz do wosku na wkład 100ml z wąską i szeroką rolką.

Urządzenie posiada dużą moc, szybko nagrzewa wosk.

Sposób użycia:

Podgrzewacze do wosku na wkłady z rolką 100 ml przeznaczone są do użytku zarówno w gabinetach kosmetycznych jak i do użytku domowego. Wkład z woskiem wystarczy włożyć do podgrzewacza i podłączyć do zasilania. Mniej więcej po 15-20 minutach można przystąpić do zabiegu. Wosk podgrzany w podgrzewaczu do optymalnej temperatury nakłada się równomiernie, nie ciągnie się, ani też nie parzy.

UWAGA ! Przed przystąpieniem do depilacji należy koniecznie sprawdzić temperaturę podgrzanego wosku czy nie jest za wysoka ! Za wysoka temperatura wosku grozi oparzeniem skóry !

Przed przystąpieniem do użycia zapoznaj się z instrukcją załączoną do podgrzewacza.

 

1x Italwax gęsty wosk w rolce 100ml Rose nadaje się do usuwania krótkich, grubych włosów. Posiada wysokie stężenie dwutlenku tytanu. Zapewnia dużą przyczepność. Skutecznie usuwa krótkie i grube włosy. Temperatura topnienia wynosi 39-40°C.

1x Italwax transparentny wosk w rolce 100ml Natural przeznaczony do skutecznego usuwania cienkich, lekkich włosów. Charakteryzuje się świetną przyczepnością oraz nakładaniem cienkiej warstwy. Temperatura topnienia wosku to 40 ° C.

1x Italwax transparentny wosk w rolce 100ml Aloe przeznaczony do skutecznego usuwania cienkich, lekkich włosów. Charakteryzuje się świetną przyczepnością oraz nakładaniem cienkiej warstwy. Temperatura topnienia wosku to 40 ° C.

1x Italwax transparentny wosk w rolce 100ml Azulen przeznaczony do skutecznego usuwania cienkich, lekkich włosów. Charakteryzuje się świetną przyczepnością oraz nakładaniem cienkiej warstwy. Temperatura topnienia wosku to 40 ° C.

1x Italwax transparentny wosk w rolce 100ml Honey przeznaczony do skutecznego usuwania cienkich, lekkich włosów. Charakteryzuje się świetną przyczepnością oraz nakładaniem cienkiej warstwy. Temperatura topnienia wosku to 40 ° C.

 

1x ItalWax Żel/Lotion przed depilacją 100ml

 • Oczyszcza i odtłuszcza skórę oraz przygotowuje ją do zabiegu depilacji. Żel przed depilacją jest odpowiedni do stosowania na małych obszarach (pachy, bikini, twarz). Jest bardzo ekonomiczny w użyciu. Zawiera ekstrakt z aloesu, który nie pozwala na wysuszenie skóry. Odpowiedni do używania na dużych obszarach ( nogi, ręce, plecy)
 • Sposób użycia: Na części ciała poddawaną zabiegowi nanieść preparat i wcierać go powolnymi okrężnymi ruchami. Po osuszeniu skóry przystąpić do depilacji. Naniesienie preparatu 15 min. przed depilacją zapewnia mniejsze odczucie bólu podczas zabiegu.

 Preparat wysyłany jest losowo w zależności od stanów magazynowych.

1x ItalWax Lotion po depilacji pomarańczowy 100ml

 • Lotion na bazie naturalnych olejów roślinnych stosowany po depilacji ciepłym woskiem. Starannie usuwa pozostałą lepkość i pozostałości wosku, łagodzi i nawilża skórę, działa lekko chłodząco. Posiada przyjemny zapach pomarańczy, zawiera naturalne składniki ziołowe: olejek i pomarańczowy terpen.
 • Sposób użycia: nałożyć na skórę po depilacji i wmasować delikatnymi ruchami do usunięcia pozostałości wosku.

1x ItalWax paski do depilacji

 • Wykonane z wysokiej jakości materiału.
 • Paski nie powodują podrażnień na skórze, idealnie współgrają z każdym rodzajem wosku, odrywając go równomiernie.
 • Rozmiar 7x20 cm,
 • Pakiet zawiera 100 sztuk.
 • Wykonane w 100% z bawełny.

1x talk ItalWax 3 g

Talk nie zawiera tlenku cynku i nie podrażnia skóry. Zalecany przy depilacji skóry woskiem, a także po jej zakończeniu. Klasyczny lub menthol (losowo)

Właściwości:

 • Usuwa nadmierną wilgoć.
 • Łagodzi wszelkie podrażnienia skóry.
 • Puder zapewnia uczucie świeżości oraz komfortu.
 • Kosmetyk działa dezynfekująco.

Procedura depilacji z użyciem rozpuszczalnych w tłuszczach wosków Italwax:

 • Urządzenie do podgrzewania wosku należy podłączyć do sieci.
 • Ogrzej wosk w profesjonalnym podgrzewaczu do temperatury 37-39°C - (nie należy uruchamiać urządzenia bez wkładu z woskiem).
 • Przez użyciem wosku należy założyć rękawice ochronne, które ochronią twoje dłonie przed przywieraniem wosku do rąk.
 • Przemyj skórę poddawaną depilacji za pomocą lotionu przed woskowaniem.
 • Przed przystąpieniem do nakładania wosku do depilacji, należy sprawdzić jego temperaturę oraz wrażliwość skóry. Prawidłowa temperatura wosku gotowego do użycia to 45°C.
 • Trzymając wkład w ogrzewaczu, przeciągnij rolkę wstępnie ogrzanego wkładu z woskiem wzdłuż paska do depilacji. Upewnij się, że wosk jest wystarczająco ciepły.
 • Nałóż wosk na skórę poddawaną zabiegowi w kierunku wzrostu włosów. Wosk nakładamy pod kątem 45 stopni delikatnymi długimi pociągnięciami w miejscu do tego przeznaczonym.
 • Jeśli temperatura jest odpowiednia, a skóra nie zareagowała alergicznie, możemy przystąpić do depilacji.
 • Przyłóż pasek fizelinowy, tak aby koniec paska znalazł się w miejscu wolnym od wosku.
 • Dokładnie dociśnij pasek do skóry. Czekamy, aż nałożony wosk wystygnie. Szybkim ruchem w odwrotnym kierunku do wrastania włosków odrywamy pasek fizelinowy wraz z woskiem.
 • Trzymając wolny koniec paska, zerwij pasek szybkim ruchem w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów i równolegle do skóry.
 • Powtórz czynności w następnym obszarze. Nakładaj wosk na ten sam obszar nie więcej niż dwa razy. Jeśli depilacja okazała się nie w pełni skuteczna (nie wszystkie włosy zostały wyrwane), nie można powtarzać jej w krótkim odstępie czasu, co oznacza, że kobieta, by mieć idealnie gładką skórę, będzie musiała używać dodatkowo golarki.
 • Po zakończeniu zabiegu usuń lepkie resztki wosku za pomocą lotionu po woskowaniu.

Urządzenie może nagrzać wosk do maksymalnej temperatury 85°C.

Najczęstsze błędy podczas depilacji woskami na ciepło:

Nieprawidłowe nałożenie w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów i nieprawidłowe usuwanie w kierunku wzrostu włosów, co powoduje, że włosy nie są usuwane ze skóry.
Zerwanie paska prostopadle do skóry prowadzi do pojawienia się krwiaków.
Wielokrotne nanoszenie wosku na ten sam obszar prowadzi do uszkodzenia wierzchniej warstwy naskórka.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem.
UWAGA: Unikać woskowania obszary skóry z ranami, oparzeniami słonecznymi, podrażnieniami, żylakami, trądzikiem. Unikać kontaktu z oczami ! W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody przez co najmniej 10 minut. Trzymać z dala od dzieci!!!
Produkty oferowane na niniejszej aukcji przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego.
Przeciwwskazania do zabiegu depilacji: Ostre i przewlekłe choroby skóry w miejscu depilacji. Żylaki w miejscu zabiegu.

INFORMACJE DODATKOWE:

SPOSÓB UŻYCIA:

Depilacji woskiem nie powinny stosować osoby borykające się z chorobami skóry, żylakami, problemami z naczynkami. Także różnego rodzaju rany, otwarcia, zapalenia czy świeże blizny uniemożliwiają przeprowadzenie depilacji woskiem. Kobiety w ciąży nie powinny korzystać z takiej formy depilacji.

Jeśli chcemy usunąć włosy woskiem musimy pamiętać, iż muszą one osiągnąć długość przynajmniej 1 cm. Na kilka dni przed depilacją należy powstrzymać się od opalania, zarówno na solarium, jak i na plaży oraz z sauny. Dzień przed depilacją należy zrobić dokładny peeling, aby złuszczyć martwy naskórek, pod którym skrywać mogą się włoski. Niewskazane jest używanie balsamów, kremów czy olejków, które mogłyby pozostawić na ciele tłustą warstwę. W takiej sytuacji wosk nie będzie mógł przykleić się do skóry i depilacja się nie powiedzie.

Jeśli masz bardzo wrażliwą skórę dobierz specjalny wosk zawierający dwutlenek tytanu o właściwościach łagodzących lub woski przeznaczone do wrażliwej skóry z kojącym rumiankiem i aloesem. Nie stosuj wosku na podrażnioną skórę.

UWAGA! Urządzenie może nagrzać wosk do TEMPERATURY ZNACZNIE WYŻSZEJ NIŻ TEMPERATURA PRAWIDŁOWA WOSKU GOTOWEGO DO UŻYCIA, NAWET DO 95 STOPNI C. NIE NALEŻY DO TEGO DOPUŚCIĆ. NALEŻY KONTROLOWAĆ TEMPERATURĘ WOSKU.

UWAGA:

Unikać woskowania obszary skóry z ranami, oparzeniami słonecznymi, podrażnieniami, żylakami, trądzikiem. Unikać kontaktu z oczami ! W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody przez co najmniej 10 minut. Trzymać z dala od dzieci!!!

UWAGA ! Przed przystąpieniem do użycia zapoznaj się z instrukcją załączoną do podgrzewacza.

Zawsze odłączać urządzenie od zasilania, jeżeli pozostaje on bez nadzoru oraz przed składaniem, rozkładaniem lub czyszczeniem. Nie wolno pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru.

PRODUKT DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO, CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI, PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI

UWAGA ! Przed przystąpieniem do depilacji należy koniecznie sprawdzić temperaturę podgrzanego wosku czy nie jest za wysoka ! Za wysoka temperatura wosku grozi oparzeniem skóry !

Zasady bezpieczeństwa:

 • Jeśli przewód zasilający zostanie uszkodzony, należy go wymienić u producenta lub w serwisie aby uniknąć wszelkiego ryzyka.
 • Nie używaj podgrzewacza, gdy w pobliżu urządzenia znajdują się dzieci.
 • Jeżeli w podgrzewaczu nie ma puszki lub wosku w metalowym pojemniku, nie należy włączać urządzenia do sieci zasilania.
 • Przed nałożeniem wosku należy sprawdzić czy nie jest zbyt gorący (prawidłowa temperatura wosku gotowego do użycia to 45oC).
 • Nie należy zostawiać włączonego do sieci zasilania podgrzewacza bez wkładu depilacyjnego (puszki) znajdującego się w środku urządzenia.
 • Potencjometr na maksymalną temperaturę może być nastawiony tylko w celu rozgrzania wosku. Gdy wosk jest już półpłynny (plastyczny) należy ustawić temperaturę na MEDIUM lub niższą w celu utrzymania temperatury wosku. Maksymalny czas pracy podgrzewacza podłączonego do zasilania to 40 minut. Niestosowanie się do tej uwagi grozi uszkodzeniem urządzenia !
 • Zawsze odłączać urządzenie od zasilania, jeżeli pozostaje on bez nadzoru oraz przed składaniem, rozkładaniem lub czyszczeniem
 • Nie wolno pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru!
 • Nie zanurzaj urządzenia, przewodu i wtyczki w wodzie lub w innych płynach.
 • Nie wykorzystuj urządzenia do innych celów, niż zostało przeznaczone.
 • Użycie akcesoriów nie zalecanych przez producenta może spowodować uszkodzenie urządzenia lub wypadek.
 • W razie nietypowych dźwięków, zapachów lub dymu wydobywających się z urządzenia, należy je natychmiast odłączyć podgrzewacz od sieci zasilania, a następnie skontaktować z autoryzowanym punktem serwisowym w celu naprawy urządzenia.
 • Nie korzystaj z urządzenia na wolnym powietrzu.
 • Nie dotykaj urządzenia mokrymi rękoma.
 • Nie wieszaj przewodu sieciowego na ostrych krawędziach i nie pozwól, aby stykał się z gorącymi powierzchniami.
 • Nie dotykaj gorących powierzchni! Korzystaj z uchwytów.
 • Nie należy wkładać rąk lub przedmiotów do pojemnika w trakcie pracy urządzenia.
 • Nie wolno stawiać urządzenia w pobliżu innych urządzeń elektrycznych, palników, kuchenek, piekarników, itp.
 • Zawsze przed przystąpieniem do pracy upewnij się, czy wszystkie elementy urządzenia są prawidłowo zamontowane.
 • Nie pozwalać, aby przewód zwisał na krawędzi stołu lub lady, czy też dotykał powierzchni gorących.
 • Zaleca się, aby podgrzewacz nie poruszać, jeśli zawiera ona gorący wosk, a także stosować szczególne środki bezpieczeństwa.
 • Temperatura powierzchni może wzrosnąć w trakcie użytkowania.
 • Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka sieciowego z bolcem uziemiającym!
 • Niniejszy sprzęt nie jest przeznaczony do użytkowania przez osoby (w tym dzieci) o ograniczonej zdolności fizycznej, czuciowej lub psychicznej, lub osoby nie mające doświadczenia lub znajomości sprzętu, chyba że odbywa się to pod nadzorem lub zgodnie z instrukcją użytkowania sprzętu, przekazanej przez osoby odpowiadające za ich bezpieczeństwo.
 • Należy zwracać uwagę na dzieci, aby nie bawiły się sprzętem/urządzeniem.
 • Wskazówki dotyczące podgrzewacza:
 • Używać podgrzewacza tylko na podłożu suchym, stabilnym, odpornym na wysokie temperatury, z dala od wszelkich krawędzi.
 • Nie używać w szafkach. Wytworzona wysoka temperatura podgrzewacza może je uszkodzić.
 • Nigdy nie używać bez zbiornika.
 • Nigdy nie używać bez wosku lub z niewystarczającą ilością. Nigdy nie przekraczać maksymalnego poziomu wosku! Poziom minimalny (MIN) i maksymalny (MAX) zaznaczone zostały wewnątrz zbiornika.
 • Korzystaj jedynie z profesjonalnego wosku do depilacji.
 • Zawsze wyjmować przewód zasilania z gniazdka po zakończeniu użytkowania.
 • Zawsze odczekać, aby podgrzewacz ostygł całkowicie, przed czyszczeniem!

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Cena online dotyczy zamówień w sklepie internetowym złożonych za pośrednictwem strony internetowej. Ceny w sklepie stacjonarnym mogą się różnić.

Infolinia:

730 960 439 · allesklep@allebeauty24.pl
Promocje
Claresa shake 6 kolorowy lakier hybrydowy 5g
Claresa shake 6 kolorowy lakier hybrydowy 5g
16,90 zł 9,95 zł
szt.
SUNONE F09 Fay lakier hybrydowy 5ml
SUNONE F09 Fay lakier hybrydowy 5ml
19,99 zł 8,79 zł
szt.
Claresa pink 511 kolorowy lakier hybrydowy 5g
Claresa pink 511 kolorowy lakier hybrydowy 5g
16,90 zł 9,95 zł
szt.
SUNONE M08 Mia lakier hybrydowy 5ml
SUNONE M08 Mia lakier hybrydowy 5ml
19,99 zł 8,79 zł
szt.
Claresa gray 205 kolorowy lakier hybrydowy 5g
Claresa gray 205 kolorowy lakier hybrydowy 5g
16,90 zł 9,95 zł
szt.
Claresa purple 626 kolorowy lakier hybrydowy 5g
Claresa purple 626 kolorowy lakier hybrydowy 5g
16,90 zł 9,95 zł
szt.
Claresa gray 207 kolorowy lakier hybrydowy 5g
Claresa gray 207 kolorowy lakier hybrydowy 5g
16,90 zł 9,95 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl