Szkolenia

Szkolenia

Zapraszamy na szkolenia prowadzone przez doświadczoną kadrę nauczycielska z ponad czternastoletnim doświadczeniem. Nasi instruktorzy to osoby kompetentne, które potrafią przekazać wiedzę. Programy kursów przygotowaliśmy tak, aby osoby kończące je były rzetelnie przygotowane do pracy w zawodzie stylisty. Dzięki naszym szkoleniom, kursanci mają pełną swobodę w posługiwaniu się wszystkimi narzędziami, przyborami i preparatami do stylizacji paznokci, a także zapoznani są z bieżącymi trendami w świecie stylizacji paznokci. Zajęcia przeprowadzane są w kameralnych grupach w nowoczesnej sali szkoleniowej, wyposażonej w profesjonalne produkty. Po zakończonym szkoleniu, kursanci mogą nabyć wszystkie niezbędne produkty ze specjalną zniżką w naszej hurtowni kosmetycznej. 


Cyklicznie organizujemy pokazy i warsztaty z udziałem mistrzów z zakresu stylizacji paznokci, podczas których można zdobyć dodatkową dawkę wiedzy.


Kursy kończą się wydaniem międzynarodowego certyfikatu, potwierdzającego profesjonalizm oraz wysoki poziom umiejętności.


Prowadzimy szkolenia z zakresu: 
- metody akrylowej lub żelowej 
- pedicure, manicure 
- pedicure z elementami akrylu i żelu 
- zdobień paznokci kolorowymi farbkami, akrylem i żelem 
- pracy z frezarką. 


Dlaczego warto się szkolić ? 

Pierwsze kroki w "świecie paznokci" wykonasz pod okiem instruktora, który nakieruje Cię na odpowiedni tor. Przekażemy Ci triki i sztuczki, które ułatwią Ci pracę, co będzie przekładało się na późniejszy sukces.


Jeżeli jesteś zainteresowany/a szkoleniem prosimy o kontakt.


Instruktor: 
Agnieszka Wójcik tel. 531 490 441 adres mailowy: sklep@allebeauty.pl