Formy Płatności

 • FORMY PŁATNOŚCI

  E-przelew- prosty i szybki sposób zapłaty za zakupy – czyli przelew bezpośredni realizowany za pośrednictwem PayU.pl
  Wystarczy, że posiadasz konto w banku internetowym, który udostępnia taką usługę!

  Transakcje obsługiwane przez PayU oraz PayPal zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.

  Wszystkie płatności dokonywane za pośrednictwem przelewu internetowego są autoryzowane on-line. Przelewy internetowe obsługiwane przez PayU.pl, oraz  PayPal pozwalają na szybszą weryfikację płatności w porównaniu do przelewu tradycyjnego.

  Za transakcje realizowane za pośrednictwem PayU, oraz PayPal doliczana jest opłata w wysokości 2,5% wartości transakcji związana z kosztami manipulacyjnymi.

   

  Gotówka - zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towarów naszej hurtowni:
  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski Magazyn ul. Adama Wardyńskiego 30a telefon: +412651461 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-15.30.

  Odbiór osobisty możliwy jest tylko po wcześniejszym umówieniu się mailem na konkretną godzinę i dzień odbioru.

   

  Gotówka za pobraniem - w tym przypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 6000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie).
  Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysyłany "na dwa razy" w odstępie jednego dnia.

  Przelew bankowy - przedpłata na konto bankowe – wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew jest wykonany z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u Nas w przeciągu 5-10 minut. Jednak należy mieć na uwadze, że nie monitorujemy na bieżąco konta i płatność w systemie sklepowym jest rejestrowana tylko na początek każdego dnia roboczego! W mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia przyślemy numer konta (który również podajemy niżej), na który należy dokonać wpłaty. Przelewając pieniądze, koniecznie wpisz numer zamówienia dostępny w e-mailu potwierdzającym zamówienie lub w historii zakupów w panelu użytkownika na stronie sklepu.
  Przesyłka zostanie wysłana, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.

  Nasz numer konta bankowego w banku PKO BP 83 1020 2674 0000 2302 0137 5195

   

  Karta płatnicza - autoryzacja transakcji przeprowadzana jest przez firmę specjalizującą się w obsłudze płatności on-linePayU S.A.
  Po zatwierdzeniu zakupu na stronie sklepu następuje przejście na stronę Pay-U.pl, gdzie poproszony jesteś o wpisanie numeru karty kredytowej i jej daty ważności, oraz podanie danych osobowych odpowiadającym danym wpisanym we wniosku o wydanie karty (który złożyłeś w banku). Po potwierdzeniu autoryzacji transakcji powracasz na stronę naszego sklepu www.AlleBeauty.pl.

  Ze względów bezpieczeństwa dane Twojej karty nie są udostępnianie naszej firmie. Połączenie internetowe jest szyfrowane, więc nie ma obawy, że przekazywane przez Ciebie dane zostaną przechwycone przez osoby niepowołane.

  Po autoryzowaniu transakcji następuje zablokowanie odpowiedniej sumy na rachunku karty. Jeżeli z jakichś względów zamówienie nie zostanie zrealizowane lub towary zostaną przez Ciebie zwrócone, pieniądze powrócą na Twoje konto po kilku dniach.

  Za transakcje realizowane kartami płatniczymi lub kredytowymi doliczana jest opłata w wysokości 2,5% wartości transakcji.